Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen érzés egyik kapcsolatbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés egyik kapcsolatból egy másikba csöppenni?

Figyelt kérdés

3 éve van barátom,de az utóbbi időben nagyon megromlott a kapcsolatunk.

Közben megismertem valakit,aki viszont már most többet tett értem szinte,mint a jelenlegi párom. Nem anyagiakra gondolok itt. Hiányzik a törődés, hogy valakivel órákig tudják beszélgetni értelmes témákról,megnevettessen.

Ez a fiú képes rá,ellenben a párommal.

Felvetettem barátomnak a dolgot,hogy nagyon nem jó így,úgy éreztem utána tepert is értem. De szerintem ő is látja már nem tudja helyrehozni.

Valamint én már azt érzem, vonzódom a másik fiúhoz.

Szakítani akarok,ami azért ennyi év után biztos rossz lenne.

De mások 10-30 év után szakítanak.

Akinek van élménye ezzel kapcsolatban,elmondaná?

Köszönöm.

20/L


2018. júl. 21. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még. Ha úgy érzed a másikkal boldogabb lennél, akkor szakíts.
2018. júl. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az érzéseidet nem tudod megváltoztatni. Lépj.
2018. júl. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rossz a felfogásod! Nem neki kell helyrehoznia. Ebben a kapcsolatban 2-en vagytok tehát helyre kell hoznoTOK. Ha te már lemondtál a kapcsolatról akkor ő kapálózhat... semmi nem jön helyre. (soraidból ez a felállás tünik ki).


Másik: én tartom szerencsésnek a kapcsolatból ki- kapcsolatba be felállást. Adnék egy kis időt magamnak és az érzelmeimnek mire helyrerázódik minden.

1x volt hogy pont egy másik férfi miatt jöttem rá, hogy a kapcsolatom kifulladt. Elvi okoból mégsem ugrottam bele az újba. És jól tettem. Az ilyen kontrasztos eseteknél mindig van egy mérce egyik férfi a másokhoz van visszonyítva. Ezzel az a baj, hogy mondjuk egy rossz egy még rosszabb mellett már jónak tűnik.

A másik férfi más. Sok dolgot kaptam tőle úgy nem is jártunk, a kapcsolatomban ezek kikoptak. De a köztes időben helyrerázódott minden és láttam hogy az új férfivel sem lesz jó a kapcsolatom. Voltak zavaró dolgok amik elsőre fel sem tűntek.


Szóval ha le akarod zárni, akkor zárd. De ne egy új kapcsolatért. Önmagadért. Aztán rájössz mi kell neked valójába és tiszta fejjel kezdhetsz egy új kapcsolatot.

2018. júl. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most ugyanígy érzem magam, csak 15 éves kapcsolattal...
2018. júl. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönösen kell helyrehozni vmit ha csak az egyik akarja várja el megette a fene. A társfüggők pedig soha senkivel nem lesznek boldogok, csak függnek az adott pasitol, és csöppenek ujabb és ujabb függőviszonyba ami ugyan ide vezet h jaj megint egy másik pasira vágyom..
2018. júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell itt bonyolult dolgokra gondolni.

Egyszerűen meguntad a pasidat, újra, másra vágysz, változatosságra.

Ezt az újat is meg fogod únni egy idő után aztán jöhet a harmadik, negyedik .. stb.

Én is így vagyok vele.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, hogy milyen? ...

Fantasztikus az újdonság, kaland, felfedezni a másikat, új dolgokat tapasztalni, új érzések a szexben, kipróbálni a szexben olyan dolgokat ami a másiknak tabu volt .... stb.

Szóval izgalmas, érdekes.

2018. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!