Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van még esélyem egészséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem egészséges párkapcsolatra? 34F

Figyelt kérdés

Barátnőmmel két napja szakítottunk. Az okokat ismerjük mindketten, és indokoltan váltunk el, mert nem voltunk már boldogok egymás mellett. A probléma az, hogy ez egy igen hosszú párkapcsolat volt, és ő volt az első nő az életemben.

Természetesen szeretném rendezni a dolgokat magamban, és nem szeretnék azonnal újabb kapcsolatot, vagy őt keresni másban.

Azonban nagyon zavar az, hogy szerettem volna már megfelelően boldoggá tenni egy nőt, és azt, hogy hamarosan családunk lehessen.

Mit ajánlotok, milyen módon tisztázhatnám magamban egészségesen, hogy még bőven van remény egy boldog párkapcsolatra, és családalapításra?


2018. júl. 21. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg Andy Vajnát...

Mai világban 34 évesen még fiatalabb apukának számîtanál.

Túl friss szakìtás majd pár hét múlva gondolkozz ezen,addigrea tisztúl a kép.

2018. júl. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először zárd le a régi kapcsolatod! Első kapcsolatnál és főleg ha hosszú volt, akkor ott azért nem 1-2 hét mire túlleszel rajta. Most amit érzel, ez a reménytelenség, ez kudarc élmény teljesen normális! Sőt egy ideig az is lesz.

Majd idővel egyre halványabb lesz a seb, és megint elkezdesz bizakodni, nyitni a másik nem felé.


Semmi nem indokolja, hogy le kéne magad húzni a csatornán! A mostani marcangolás, teljesen normális érzés. Ha készen állsz, akkor majd beleveted magad megint az életben!

Addig pihend ki a mostani szakítást!


Sok sikert! ;)

26n

2018. júl. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van esélyed.Miért ne lenne, a korod miatt?


Hosszú párkapcsolatban voltál, tehát biztos, hogy boldoggá tudtál tenni valakit, még akkor is, ha a vége felé már éreztétek, hogy nincs minden rendben. Első szerelemnél sajnos nagy a valószínűsége, hogy nem együtt fogtok megöregedni.

Az is rendben van, hogy tudod, most még tisztáznod kell magadban a dolgot, és elengedni az exet.


Hidd el, lesz olyan nő, akivel akár családod is lehet. Nem lesz könnyű, a fene se gondolná, hogy mennyi hü.. e nő van.

Próbálkozni kell, és pozitívan gondolkodni, be fogod vonzani azt a nőt, akire vágysz,és aki ugyanúgy vágyik rád!


Egyébként meg normális gondolkodású férfinak tűnsz, ez is könnyebbé teszi a dolgokat, szóval ne aggódj :) Sok sikert!


34N

2018. júl. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató szavakat! :)


Igen, a korom miatt gondolom, hogy esetleg nem jöhet már össze minden rendben. És ugye az sem titok, hogy mivel első párkapcsolatom volt, így nem lettem egy marha nagy csajozógép az évek során, hiszen az exem mellett miért tettem volna? :)


Egyébként a vele töltött időt nem sajnálom, csak inkább azt, hogy nem vagyok picit fiatalabb :)

2018. júl. 21. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!