Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után, szex egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után, szex egy másik pasival, miközben nem szeretem csak kívánom?

Figyelt kérdés

2 hónapja velem szakított párom, de utána is napi szinten együtt voltunk mint barátok. 2 hete megszakítottam a kontaktot, mert elegem volt ebből a lélekzúzásból. Azóta is mondogatja h megbánta és szeret és minden másképp lesz, mekkorát hibázott. 12 évet voltunk együtt. Én idegileg kikészültem.


1 hónapja megismerkedtem egy hímmel, aki szerelmes lett első látásra. Tudja, hogy nem szeretem, csak haverként, mindent elmondtam neki őszintén, de mégis boldoggá akar tenni, mindenhogyan.

Ahogy hozzámért valóban felrobbantam, de ez csak a hiányaim miatt van tudom. Ész nélkül le is smároltam. Hamarosan szülinapom lesz és át szeretne jönni, és velem tölteni az éjszakát. szeretné megmutatni, mennyire jót tudna velem tenni. Ha hozzámér tudom h végem és belemegyek mindenbe.

Ha engedek neki és jó is lesz, a szívem akkor is az exemhez húz, és úgy érzem idő kérdése, hogy mikor fogom felkeresni az exem, mert nem bírom a másik felem nélkül az életet.

Mivel nem voltam ilyen helyzetben sose, így kérdezném, h megéri-e belemenni, és utána mit okoz az emberben néhány felszabadult óra, ha úgyis érzi, hogy hetek múltán még egy utolsó próbát tenne az exszel, de amíg nem nyugszik le nem tud hozzászólni se. köszönöm, 30L


2018. júl. 23. 09:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne használd ki a srácot, főleg, ha tudod, hogy nem tudnád viszonozni az érzéseit.



29n

2018. júl. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
nőstények...
2018. júl. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha vissza akarsz menni az exedhez ne menj bele. Ki fog derülni és soha nem fogjátok tudni helyre hozni még akkor sem ha nem vagytok jelen pillanatban együtt. Egy kicsit legyél egyedül és gondold át, hogy ha ennyire tönkre tett idegileg az exed biztos vagy e benne, hogy ha újra kezditek menni fog e.
2018. júl. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Azt mondta ne foglalkozzak vele, ő csak szeretne kényeztetni, neki az is elég.

Én is a lelkiismeretemmel bajlódom, h az nem engedi. Viszont nagyon izgat az élmény, ebben a szar állapotban :(

2018. júl. 23. 09:15
 5/13 anonim ***** válasza:
Olyan, aki nagyon gyorsan akar felejteni, és talpra állni, az őt ért baromi nagy lelki sérülésből.
2018. júl. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, én belemennék. Ugyanis nem ok nelkul lett vege a masiknak. Ezzel a pasival valoszinuleg nsm lesz semmi komoly, de nincs is rá szukseg. Ne beszelj az exszel. Sok idő, de fel lehet dolgozni
2018. júl. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat, ez nem ide akart jönni.
2018. júl. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az hogy újra összemelegedtek az exeddel az nem megoldás a mostani helyzetre. Mivel valami miatt szétmentetek 12 év után. Így először ezt kell tisztázni. És új alapokra helyezni. Ameddig pedig ez így lóg a levegőbe őszintén nincs értelme újra kezdeni.


Ha a másik pasi csak úgy kényeztetni szeretne, én megadnám a lehetőséget rá. Mert akkor nem szédíted komolyabbal őt.

Ez egyébként segíthet neked is. Pl. egy más élmény. Tisztábban láthatsz utána hogy mi fontos és mi számít neked. Valami miatt azért te is eljutottál vele a csókig.

Annyira azért nyitott voltál felé is.

Most nem számít megcsalásnak mert nem vagy együtt senkivel.

A többit meg majd meglátod.

2018. júl. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben voltam. Szakítottam a csajommal, de aztán rájöttem hogy nem gondoltam át komolyan. Ő is mindenárom vissza akart kapni.

Össze is jöttünk újból de rájöttem hogy időközben mással kefélt egy szexkapcsolatban.

Utána már nem tudtam szeretni, végleg szakítottunk.

2018. júl. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát, tekintve ha velem szakítanak, és egy elég hosszú kapcsolatól van szó, ahol ráadásul jön valaki, aki szexuálisan így megmozgat..


Én pl belemennék, pont a fentiek miatt - de ez én vagyok.

Gondolom a szenvedély és izgalom amúgy is hiányzik. Én pl "nem éltem előtte" ilyen tekintetben, ráadásul elég kevés pasi tud ennyire beindítani/vonzani, szóval a fenti szituációban én biztos nem agyalnák ennyit.


A másik is egy h*ülye, aki nem tudja eldönteni x év után, mit akar- mi ez, hogy nem gondolta át?? ÉS mi az, hogy előbb szakít, és nem őszinte vele,d nem beszéli előbb meg vele,d hogy valami nincsen rendben, vagy nem azon van, hogy rendbehozzátok?..


Bocs, de -ahogy az előttem szóló válasza is +1 ide-, de szerintem sem korántsem biztos, hogy ilyen hozzáállással ez működni fog. Azt remélem legalább közölte veled, miért szakított.


Persze még bárhogy alakulhat az exeddel, én pl tuti megélném ezt a fajta vágyamat mert most szabadon lehet, ez van. Egy életünk van, pláne, ha ő szakított, nem furdalna a lelkiismeret.

N

2018. júl. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!