Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi időbe telt nektek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telt nektek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez a kérdés csupán érdekel,azért teszem fel.

Te,ha már szakítottál,de újból összejöttél a pároddal,mennyi időbe telt az,hogy minden újra a régi legyen vagy pedig jobb?


2018. júl. 28. 20:33
 1/7 próbálokkedveslenni ***** válasza:
44%

-1

Soha nem lesz 'a régi/jobb'. Kár erőltetni, mert csak az időt pazarlod. Nem, a ti esetetek sem lesz kivétel.

2018. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj,mondtam,hogy nem magam miatt tettem fel,de érdekel ez az egész.
2018. júl. 28. 20:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nagyon ritka, hogy ez megvalósul, vagy ha olyan is lesz, mint rég az csak rövid ideig tart aztán újra felbukkannak azok a dolgok amik miatt szakítottak első körben, legalább is szerintem.
2018. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem működhetne újra, de max egy olyan kapcsolatban, ahol hiányzott a kommunikáció. Ha megtanulná mind a két fél megbeszélni a dolgokat, akkor lehet, hogy tudna működni újra.
2018. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Én próbáltam újra, de egy idő után előjöttek ugyanazok a hibák. Nem hiába szakítottunk.
2018. júl. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Mi lenne ha olyanok válaszolnának a kérdésre akiket tényleg kérdezett?

Nos, kb 1-2 hónaptól, 4 hónapig. Nem volt könnyű, beláttuk min kéne változtatnunk, mi a hibánk, mi volt a rossz eddig. és együtt dolgoztunk, hogy megoldjuk. Ennek már soksok éve. Megérte? Számunkra igen. Aki azt mondja, hogy sosem lesz ugyan olyan, az nyilván még nem élt át ilyet/nem jól csinálták/ tényleg nem működött. Lehet nem lesz ugyan olyan, lehet rosszabb lesz, de lehet jobb is. Csak azért neked/másnak csak negatív tapasztalatod van, az nem azt jelenti, hogy másnak is. A kérdező viszont nem ezt a három opciót tapasztaló emberektől kérdezte a választ. Ők majd eldöntik a párjával, ha újrakezdik, hogy megérte-e vagy nem, had tapasztalják ki saját maguk. Le lehet pontozni, de nem én vagyok az aki nem a kérdésre válaszolt.

2018. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Két olyan párt is ismerek közelebbről, akik egy szakítás után összejöttek újra. Az egyik esetben egy hónap után békültek ki, azóta házasok, és van három gyerekük. A másik esetben két szakítás is volt, a második után több mint egy év telt el, mire újra összejöttek. Nekik jövőre lesz az esküvőjük. Mindkét pár meg tudta beszélni a gondokat, és sokkal jobb a kapcsolatuk, mint szakítás előtt.

Egyik exemmel mi is majdnem összejöttünk újra, szerencsére még azelőtt elmondta, hogy megcsalt, hogy döntöttem volna. Így pedig nem láttam értelmét a békülésnek.

2018. júl. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!