Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van ilyen hogy nem birom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen hogy nem birom feldolgozni a szakítást?

Figyelt kérdés
Próbálok újra ismerkedni de senkise olyan mint a volt barátnőm volt.Nem bírók újra szerelmes lenni.A legnagyobb baj az hogy eltelt 1 év és még mindig öt szeretem.És nem halványul az érzés.Pedig szemét modon hagyott el de nem tudok rá haragudni szeretem teljes szívemből peddig nem érdemli meg.Már ötletem sincs hogy hogyan tudnám elfelejteni.
2018. júl. 29. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
3 eves kapcsolatbol dobtak marciusba messengeren keresztul mikozbe egy buliba volt padlora kuldott csunyan aztan rajottem hogy meg se erdemelt akkor,probalj meg ne uj kapcsolatot keresni ,egyedul is elvezned kell az eletet en pl jobban odafigyelek a testepitesre majusba szinpadra is allok valamint boxolok es haverokkal bulizok, elvezd az eletet vegyel magadnak meg mindent amit csak tudsz es szerezz minnel tobb elmenyt,fel a fejjel
2018. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hogyne lenne, én közel 1,5 évig kínlódtam mire részben elfelejtettem az ex csajomat.

igaz 5 évig voltunk együtt, és sajnos abból az 5 évből csak a jó maradt meg bennem, pedig rossz sokkal több volt amit ő okozott nekem.

eleinte én is mindenkiben "őt" kerestem, ezért sem tartottak 1-2 hónapnál tovább a kapcsolataim, egyszerűen nem tudtam sem testileg sem lelkileg vonzódni ezekhez a nőkhöz.

aztán tök véletlenül megismerkedtem egy lánnyal, vagyis inkább ő ismerkedett meg velem :D elkezdtünk találkozgatni, először csak mint havert tudtam kezelni, aztán később ahogy egyre jobban megismertem megkedveltem, és végül belé is szerettem. 1 éve vagyunk együtt, és az exem már teljesen elfelejtettem.



amúgy te már nem szereted a volt csajod el ne hidd magadnak, csak vizionálod azokat a pillanatokat amik jók voltak.

én is beleestem ebbe a hibába, nem szabad csak a jó emlékeket felidézni, biztos volt ott rossz is amiért véget ért ez a kapcsolat.

2018. júl. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem az exem megcsalt. 1 évig sírtam ennek ellenére utána, hiába volt több a rossz élmény vele.

Szóval megértelek, kitartást! Fel kell építeni egy olyan életet, ami örömmel tölt el és nélküle pozitív, ez felülírja a sóvárgást.

2018. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve és négy hónapja nem bírom feldolgozni, hogy egyik pillanatról a másikra dobott a volt párom. Azóta érzelmileg nulla vagyok, senkit nem merek magamhoz közel engedni, mert félek. Meg mert mindenkiben őt keresem, és mai napig őrülök meg, amiért nem lehetek vele. Pedig ő magasról tesz rám.

Vannak jobb napok, olyankor jól érzem magam, minden oké, meg vannak azok a napok, amikor egész nap csak rá gondolok és sírhatnékom van, amiért vége lett. Pedig csak 1,5 hónapot voltunk együtt, de én mindent megtaláltam benne, amit kerestem. De nem voltam elég jó. Ez van. Már mindenhogy próbáltam elfelejteni, de mai napig nem megy.

2018. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sikerült elfelejtened az exedet ?
2022. ápr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!