Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a pasi egy iszonyatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi egy iszonyatosan nagy bunkó, viszont a szex állati jó vele akkor megéri együtt maradni?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és egy éve vagyunk együtt, kezdetben is bunkó volt de telidumálta a fejem hogy vele milyen csodálatos lesz minden és persze elhittem, alapvetően nem is hazudott, mert tényleg sokat jövünk megyünk és hát isteni vele a szex. De valami borzasztó bunkó stílusa van, nem arról van szó, hogy azt akarná érzékeltetni, hogy ő eltartana vagy ilyesmi, mert nem is így van, csak egyszerűen a megnyilvánulásai és a túlzott lazasága néha kiakasztó, szeretjük egymást, de néha rosszul esik hogy milyen lekezelő választ tud adni, olyan nagyon nyers, az a "és akkor mivan?" stílus.

Ő 28 éves egyébként. Családot is szeretne és vannak tervei határozott, csak hát a modora..



2018. júl. 29. 19:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha búnko akkor nem . Válaszál.normális pasit aki nem bunko.
2018. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
1 éve vele vagy már , 1 éve tart már ez.....szóval ez neked úgy tűnik teljesen tökéletes.
2018. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
ti nők miért vagytok ennyire buták?
2018. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
51%
Ezek szerint mégiscsak vonzó a nőknek a tahóság.
2018. júl. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Jaj már! Most miért vagyok buta?

Nem a tahóság vonzó te kis okos, hanem úgy az egész pasi, csak az taszít hogy bunkó is mellé, és ha abban változtatna ő lenne a tökéletes pasas. Na így már érthetőőő?:D

2018. júl. 29. 19:46
 6/22 anonim ***** válasza:
77%

Még a pasikat tartják ösztönlénynek mikor jáj "és hát isteni vele a szex"..



Tűrjed csak a bunkósságot mert jól meg tud dugni.

2018. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Annyira azért mégsem taszíthat, ha egy 1 vele vagy. Nálam meg a "taszít" azt jelenti, hogy nem is kívánom. De igenis buta vagy, pont erre szoktuk azt mondani, hogy a nők a macsó kinézetű, de bunkó pasikat választják (szóval náluk is inkább elsődleges a kinézet, mint a belső vagy astílus). Erre jöttök ti, hogy áá ez nem is igaz. Na itt vagy te a jó ellenpélda.
2018. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Jó, majd elnézést fogok kérni mert élvezem a szexet, jó lesz?

Amúgy meg soha nem mondtam hogy ne számítana a külső!

2018. júl. 29. 19:57
 9/22 anonim ***** válasza:
45%
Nem kell elnézést kérned, csak közöltem, hogy buta vagy :)
2018. júl. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek mikor lesz?
2018. júl. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!