Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért viselkedik ilyen furcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ilyen furcsán az exem majdnem egy év után?

Figyelt kérdés
Az exemmel közös a baráti tárasaságunk és elutaztunk közösen egy pár napra. Mesélte egyik barátnőm, hogy majdnem becuccoltak a haverjával a mellettünk lévő szobába, de amikor megtudta, hogy ott vagyok odébb mentek...végig furcsa volt és feszültnek tűnt, főleg a végén. Amikor elköszöntünk az összes barátnőmnek adott puszit aki körülöttem, volt csak engem hagyott ki. Amúgy kedves volt velem meg segítőkész is, de nem beszéltünk sokat, szinte semmit. Már majdnem egy éve szakítottunk, de még mindig ott a feszültség.

2018. júl. 30. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudja, hogy kotorsz utána, foglalkozol vele, és ez neki már nem csak kínos, hanem terhes is.
2018. júl. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kedves első, miből vontad le ezt a következtetést??
2018. júl. 30. 15:37
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A viselkedéséből, amit leírtál.
2018. júl. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem puszilt meg, mert nem akart hitegetni, egyrészt az a dolog már lezárult, és félt is tartott is attól, hogy mivel ugye vonzódtok egymáshoz; mivel jártatok; nehogy feltámadjon valami érzés, és újrakezdjétek , újra beleugorjatok a múltba, egy régi kapcsolatba, ami már egyszer nem működött, és akkor sérülnétek újra. Nincs ebben semmi furcsa. Szóval hogy nehogy az érintés előhozza azt, hogy újra összejöttök , és megint szenvedtek miatta. Mert már tudjátok ,hogy nem műköik. Mondjuk pl mindenki másnak puszi veled még egy kézrázás is lehet ,hogy sok lett volna szerintem. De legalább ha a szemedbe nézett, az jó lett volna.
2018. júl. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

*vagy biccent neked külön

vagy helo vagy valami

2018. júl. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert rajta így jött ki az, hogy újra látott téged és úgymond el kellett, hogy viseljen téged ezen az úton. Nem akar tőled semmit és nem akarja, hogy reménykedj is bármiben.
2018. júl. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Mert nem vagy közömbös a számára. Hogy fájdalom van benne, vagy vágy, netán düh, nem lehet tudni. Nem volt jó ötlet együtt menni.
2018. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha szépen váltatok el, akkor sem lehet ezt a barátságosdit erőltetni, nem működik,nem működhet. Ott vannak az emlékek, a sérelmek, feljönnek érzelmek, gondolom ezek miatt lehetett olyan furcsa veled.

Lehet valamit jelnek vett tőled, és azért elutasító, hogy lásd, ő ez nem érdekli.

De én arra tippelek, hogy valami érzések felszínre törtek, amiket megpróbál legyűrni. Ki lehet nevetni, de ha valakihez egyszer kötődtél, mindig lesznek apróságok, amik felszínre törnek, akár jó dolgok, akár rosszak.

Én azért nem szeretek az ex pasikkal egy légkörben lenni, mert ha úgy döntöttünk, hogy külön kell lennünk, akkor szakadjunk szét egészen.

Attól, hogy szakítottatok, még az agyatok nincs kimosva, emlékeztek. :)

2018. júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A végleg elszakadást mi sajnos nem tudjuk megtenni, mert a legjobb barátaink közösek.
2018. júl. 30. 16:00
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem el tudtok szakadni ha lenne pasid nem hiszem hogy el mentél volna a kozos nyaralásra!

Es akkor mar nem is fog ő érdekelni ennyire se!

Én bizti azt csinálnám ha ő megy én nem! Mert így te nehezzen zárod majd le ezt az egészet!

2018. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!