Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal?

Figyelt kérdés

Nagyon kedvelem őt, de nem érzek iránta vonzalmat. Amikor elkezdtünk randizgatni az első randi után pont emiatt visszautasítottam, utána viszont többször is felkeresett, annyira kedves volt velem, hogy úgy döntöttem mégis adok neki esélyt. Annyian mondták, hogy nem a külső számít hanem a belső a fontos. Nagyon hasonló az érdeklődési körünk, a randik mindig jól sikerültek és érzem hogy ő imád engem. Soha senki nem volt még ilyen rendes velem, de sajnos mikor csókolózunk, vagy átölel, semmit nem érzek, olyan mintha egy nagyon jó haverommal tölteném az időt...

Semmiképp nem szeretnék vele bunkó lenni, de nem tudom hogy mondjam el neki, hogy nekem ez nem fog menni. Egy másik nagy probléma, hogy rengeteg a közös ismerősünk és mivel ugyanott tanulunk gyakran fogjuk egymást látni...Tényleg annyira rendes velem, én nem tudom miért nem érzek semmit. Pedig annyira szeretném én is, hogy végre legyen egy normális kapcsolatom. Tudom, hogy nem húzhatom az idejét mert az óriási szemétség lenne vele szembe, főleg, hogy ő észre sem veszi, vagy nem akarja észre venni hogy valami nem stimmel.

20L



2018. júl. 30. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Hat igen. Neked is a bunkok kellenek. Mert a normalis redes sracok tul unalmasak. Majd visszasirod meg. Bar te tudod.
2018. júl. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2018. júl. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"Nagyon hasonló az érdeklődési körünk, a randik mindig jól sikerültek és érzem hogy imádsz engem. Soha senki nem volt még ilyen rendes velem, de sajnos mikor csókolózunk, vagy átölelsz, semmit nem érzek, olyan mintha egy nagyon jó haverommal tölteném az időt..."
2018. júl. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Na ezért nem kell vki h legyen,inkább vagyok egyedül és kivárom a jot mint h vkivel legyek aki kb a sarki füszeres is lehet annyit se érzek iránta..
2018. júl. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pont ezért akartam egy esélyt adni a dolognak, mert annyira rendes, persze, hogy egy kedves srácot akarok magam mellé, sosem kellettek a bunkó pasik, de ha egyszerűen nem vagyok szerelmes belé és egyre inkább érzem, hogy nem is leszek,akkor szerintem bunkóság lenne az ő idejét húznom... Állandó lelkiismeret furdalás gyötör, hogy nem tudom viszonozni az érzéseit...
2018. júl. 30. 17:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj a beszólogatókkal, ők a "rendes" srácok, akik nem kellenek a nőknek, amiért nem olyan helyesek. Láthatjuk, mennyire rendesek...

Az a helyzet, nem elég, ha belsőre az eseted és kedveled, ha nem tartod vonzónak, nem dobogtatja meg a szíved, nem vonzódsz hozzá, akkor rohadtul boldogtalan leszel. Kell, hogy vonzödj hozzá, bejöjjön neked. Ez, ami köztetek van, maximum egy barátsághoz elég.

Egy ideig azt hihette, kislisszolhat a friend zoneból, pedig nem. Ez gonosz volt. :D

Nekem is rendes a barátom, kedves, a tenyerén hordoz. Szóval nem kell választanod, hogy vagy vonzó, vagy normális. Majd valaki más vonzódik a leendő exedhez, de az láthatóan nem te leszel.

2018. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy ő egy nagyon értékes ember, és nem szeretnéd megbántani, és hát sajnálod de az érzéseid oylan barátiak a számodra- ezeket még át kéne variálni valahogy, finomítani,mert ez még így erős.
2018. júl. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!