Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom elengedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elengedni?

Figyelt kérdés

Fél éve vége az első párkapcsolatomnak,4 évig voltunk együtt,ő szakított mert még élni szeretne meg más fiukkal lenni,sajnos eléggé padlóra küldött főleg úgy,hogy távkapcsolat volt és most augusztusba kértem volna meg a kezét na mind1 is, sajnos nem tudok nem rá gondolni csak arra gondolok,hogy kivel fog őssze feküdni vagy ki hajt rá és,hogy milyen jó élete lesz.

Hogy érjem el,hogy ne gondoljak rá ennyit?

20F



2018. júl. 31. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Közhely, de az idő segíteni fog. Járj el társaságba, bulizni, kösd le magad valamivel, amit szeretsz.
2018. júl. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
konditerembe járok heti 4x és 2x ökölvívok,járok minden hétvégén mostanába bulizni a haverokkal ezekre az időkre se felejtem el, sportba se nyújtok 100% ot és a bulikon se tudok teljesen kikapcsolni csak kis időszakaszokra sajnos
2018. júl. 31. 18:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a fájdalmat nem lehet nélkülözni ilyenkor. Nagyon intenzív tud lenni. Ha elfogadsz egy tanácsot... Hagyj időt magadnak gyászolni. Ne meséld be véletlenül se magadnak, hogy helyre jöhet, majd visszajön. Mert nem fog. Nézz szembe a fájdalommal, ha kell sírj, hallgass zenét, add ki magadból. Nézz szembe vele, lásd meg mekkora szörnyeteg, és mikor már kellőképp megundorodtál tőle, enyhülni fog az érzés. Majd szép lassan enyhül, és végül közömbös lesz. Nekem ez 2 évembe telt. De SIKERÜLT. Sok sikert cimbora! :)
2018. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) jo tudni ,hogy mas is volt igy
2018. aug. 3. 13:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenki vegigmegy ezen. Van egy mondas is, hogy ameddig tartott a kapcsolat, fele annyi ido meggyaszolni. A 4 eves kapcsolat utan ez lehet akar 2 ev is. Nekem az 1 eves kapcsolatok meggyaszolasahoz is 1 ev kellett, de a hosszabb is 1 ev alatt gyogyult.

Vigasztaljon a tudat, hogy igaz most azt erzed, hogy elvesztettel mindent, es soha tobbe nem leszel boldog, de ez marhara nincs igy. Ennyi idosen, mint te, en is pont igy gyaszoltam a kapcsolatom, ugy ereztem, soha tobbe nem fogok igy szeretni senkit. Ma pedig csak rohogok rajta, es halat adok az egnek, hogy nem maradt velem az illeto. :)

Van egy nagyon jo tanmese, megkeresem neked. :)

2018. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszer egy indiai hercegnő az édesapjától kapott gyűrűvel felkeresett egy hindu bölcset.

Azt kérte tőle, hogy véssen a gyűrűbe olyan bölcsességet, mely a szomorú napokban vigasztalja,

a nehéz helyzetekben bátorítja,

a boldog időszakokban pedig óvatosságra inti.

A bölcs pár nap múlva visszaadta a gyűrűt.

Egyetlen szót vésett bele:


"ELMÚLIK"

2018. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakit elvesztunk, akit nagyon szerettunk, azt meg kell gyaszolni. Hagyj idot magadnak, hogy begyogyuljanak a sebek, ez nem megy gyorsan. De ez igy termeszetes, hisz ha gyorsan gyogyulna, akkor nem is szerettuk volna igazan.

Van, aki nem tudja ertekelni a szereteted, ok lesznek tobben az eleted soran, mert nem ez lesz az utolso ilyen gyasz az eletedben. De lesz majd egy, aki ertekeli, es elfeledteti veled az osszes ilyen banatos idoszakot. :) Kitartast neked! :)

2018. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!