Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek tovább, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Theywillknow kérdése:

Hogyan lépjek tovább, mikor jóban-rosszban velem volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet bonyolult.

Volt egy barátnőm, 3 éve együtt voltunk, jóban-rosszban.

Követtünk el hibákat mind a ketten, de szinte mindig kibékültünk! Mindig.

Egészen mostanáig.

Nem tudjuk megbeszélni a dolgokat, ha mégis, körülbelül 1-2 nap és megint vita van.

Az a baj, nagyon befolyásolható nő, nem hisze nekem semmiben, azt mondja sokat csalódott bennem, nem hisz a szavamnak. Mint írtam nekem is voltak hibáim, ( csalás, hazudgálás kizárva ) de nem hinném ezek oly nagyok, hogy ne lehetne megbocsájtani.

Illetve neki is voltak, ő másabb mint én, én elnézőbb vagyok, ő pedig sértődékeny, haragtartó típus.

Olyat csinált a napokban, hogy az exemnek mesélgetni a párkapcsolati problémáinkat, én már kértem ne tegye, de nem hallgat rám, folyamatosan beszélget vele ami engem nagyon zavar.

Próbáltam szépen, próbáltam parancsolva, de semmi..

Az a helyzet, az anyjáék a város egyik legbefolyásosabb, legpénzesebb emberei, és nagyon tudnak hatni a lányra..Mikor összejöttünk, és kapcsolatunk egy bizonyos pontjáig nagyon rossz viszonyban voltak, engem nem fogadtak el, de jött velem akárhova, ha a helyzet úgy hozta..

Most már nem, nem hisz nekem, nem hisz a kapcsolatunkban, de együtt voltunk mindig, még ha nem ment is..Szerettük egymást? ( Talán most is nem tudom, én érzek iránta, ő is írta ma igen de hát..)


Összevesztünk egy apró dolgon, ő azt hiszi én szándékosan hagytam ott a melót, én mondtam neki engem bocsájtottak el, mert felvettek egy több szakmai tudással rendelkező embert..Papírt mutattam neki mi történt, értő olvasás nem megy neki, nem érdekli..Én elmentem levegőzni, mire hazamegyek már megint az exemmel beszélget, kibeszél engem milyen ember is vagyok. Ő meg persze támogatja, pénzes emberekre akarja ugrasztani, szint úgy mint az anyjáék..

Tudom hosszúra sikeredett, amiért elnézést kérek, de aki elolvasta őszintén, kérem mondja meg mi legyen?

Van 2 gyönyörű lányunk, nem akarom apa nélkül nőjenek fel, de hát már nem bírom a stílusát elviselni, nem bízok benne, mert amit mond X ideig tart..

Régen nem így volt..



#továbblépés #mikor jóban-rosszban együtt voltunk
2018. aug. 1. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:

3 év alatt 2 lányt összehoztatok? Azta...


Ebben sajnos semmi bölcset nem tudok mondani. Ha nem tudtok bízni egymásba, akkor game over...


Viszont a lányaid nem fognak apa nélkül felnőni! Attól mert külön mentetek az apja maradsz mindkettőnek. Fókuszálj a lányokra és adj meg mindent nekik ami erődből telik (érzelmi és anyagi értelemben)

2018. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3 év alatt 2 gyerek?

Nem kis gyerekgyár vagytok.. 😀

Lényegre térve, nem eszik olyan forrón a kását, mert 2 gyerek ugye ott van.

Nagy a felelősség, és egyedül megbirkozni egyikotok sem fog ezzel.

Én nem aggodnek

2018. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a válaszod!

A két picit megmertük hagyni, mert bíztunk egymásban anno, szerettük egymást, és tudtuk bármikor bárhova együtt..Neki ez megváltozott, azt mondja az elmúlt 3 év sok volt neki elég volt..

De én szerintem a szülei keményen befolyásolták, illetve ígérik neki a szépet a jót.. ( ház, kocsi,élet stb )

2018. aug. 1. 18:43
 4/5 anonim ***** válasza:
nincs házatok, kocsitok stb?
2018. aug. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát bocsi, de nem látom azt a "jóban-rosszban" dolgot, amiről te beszélsz. Ahogy leírtad, a lelki szemeim előtt egy kegyetlen, számító, manipulatív tyúk jelent meg, akinek sose leszel elég jó, és csak szórakozik veled, méghozzá elég csúnya módon. Én a helyedben szépen faképnél hagynám, keressen akkor magának egy gazdagabb csávót, ha ennyi esze van. A kislányokért viszont sajnos küzdened kell majd, amilyen önző, egész biztos megpróbálja elzárni őket tőled. De a legrosszabb, amit tehetsz, ha saját magadat hibáztatod és ha azt hiszed, hogy csak a szülei befolyásolják. Eleve milyen beteg nő irkál a barátja exével, csak azért, hogy téged szidjon neki (a másik is egy észlény lehet, komolyan)... Meg mi jogon szól bele, hogy te hol dolgozol, minek turkál a pénztárcádban, ha elvileg együtt éltek és mindenben támogatnotok kéne egymást? A gyerekvállalás nagyon nagy butaság volt, leginkább az ő részéről, mert éretlen még nagyon. Lehet félreértem a helyzetet, de úgy érzem nem és nem kéne visszamenned hozzá, inkább örülj, hogy megszabadultál az elnyomásától. Most még biztos ijesztőnek tűnik nélküle, de idővel, ha helyreállítod az életed, örülhetsz, hogy nem lesz ott valaki, aki folyton leszól és kritizál meg parancsolgat. Talán régen más volt, vagy csak a rózsaszín köd, ki tudja... Beszéld meg vele a gyerekek láthatását, mást ne nagyon.
2018. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!