Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek kinek kellene a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek kellene a békülést kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Még évekkel ezelőtt szakítottunk és a csávó akkor úgy gondolta, hogy ő onnantól kezdve kitöröl az életéből. Ezt úgy oldotta meg, hogy Facebookról letiltatott és ha meglátott az utcán, akkor úgy csinált, mintha ott se lennék, nem köszönt, de még vissza se. Ez a helyzet azóta sem változott.

A családjával a mai napig jóban vagyok, most történt egy közlekedési baleset, amiben sajnálatos módon az öccse életét vesztette. Exem Facebookra írta ki a temetés részleteit, amit én természetesen nem láttam. Véletlenül tudtam csak meg a temetés időpontját. Szerettem volna részvétet kívánni neki is, de az előzmények miatt nem tettem. Írhatnék neki sms-t, azt hiszem telefonjáról talán nem tiltott le, de úgy gondolom mivel nem én vágtam be a durcit, nem nekem kellene a békülést kezdeményezni. 23/N



2018. aug. 1. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez mióta békülés? Semmi köze hozzá. Ha írsz neki annak semmi békülési vonzata nincs.

Ne csinálj elefántot egy részvét kinyilvánításából.

2018. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minek akarsz békülni? Az itt a kérdés! Nem érdekled, és nem szorul a sajnálatodra. Aki el van tájolva az bizza TE vagy.


A szülőkkel ha jóban vagy, nekik nyílváníthatsz részvétet... de az exedről kattanj le. Ha nem kér belőled, akkor ne erőltesd rá magadat!

2018. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi keresnivalód a temetésen. A temetés után 1-2 nappal leróhatod a kegyeletet, de többet nem tehetsz. Hagyd békén.Csendben a tiszteletet meg tudod adni így is.
2018. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amelyiknek több esze van.
2018. aug. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, ennek semmi köze a béküléshez. Ő lezárta veled, amint látod, itt csak te akarsz vele kommunikálni.

Részvétet nyilváníthatsz ugyan, de te inkább ezt a helyzetet akarod felhasználni, hogy visszamássz egy olyan életébe, akit nem érdekelsz. Ne haragudj, de ez elég gusztustalan és gyomor kell hozzá.

2018. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!