Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Titeket is az őrületbe kerget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is az őrületbe kerget az exetek?

Figyelt kérdés

A csajjal 12 évvel ezelőtt találkoztam, nem volt köztünk semmi komoly, néha összejárogattunk.

Végeszakadt a dolognak, mert lett egy komoly kapcsolatom, született egy kisfiam. Sajnos nagyon megromlott a feleségemmel a házasságom, ezért elváltunk. Amíg a válás tartott megint összekeveredtem a már korábban említett csajjal, aki ezt szépen el is mesélte a volt feleségemnek, hogy még el se váltam, de vele már lefeküdtem.

Na ezek után én teljesen megutáltam. De itt még nem volt neki elég, összejött unokatesómmal, minden közös ünnepen látnom kellett a pofáját. Szerencsére szakítottak, de most meg ide költözött a környékünkre, minden nap önelégült képpel, a s*ggét rázva elvonul a házam előtt. 39/F


2018. aug. 2. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
az egész világ összefogott ellened.
2018. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Engem aztán nem kerget sehova. :D
2018. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Ó, te szegény, mindjárt megsajnállak. Ja, nem!
2018. aug. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem, mert én lexarom. Akkor se érdekel, ha minden nap összefutunk, mert nem érdekel.
2018. aug. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

12 éve voltatok együtt, már nem kellene, hogy érdekeljen.

Azért kerget az őrületbe, mert felveszed.


22/N

2018. aug. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem. Amúgy vagány csaj, én birnám :D
2018. aug. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen nőci nálunk is, hát több évtizede műveli ezt, és nem teljesen nyugi van. Néha poénból bögyös macázzuk, meg tehénkézzük, de több szó nem esik róla:)


Rá se rántsd, majd ha lesz oly palimadár, aki egyáltalán kezd vele, akkor arra az időre mindig el fog tünni, de sajnos mint látható nálunk nagyon hamar dobva van, aztán megint nálunk próbál leskelődni:D Innen tudom többek között hogy mnegint nem jött neki össze:DD

2018. aug. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 compactegon ***** válasza:
hát szerintem nem vagány a csaj, inkább pszicho...
2018. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem érdekelt kimolyabban,de néha jól jött dugàsra igaz? És még te haragszol őrà? Most visszanyalt a fagyi.Tudod van olyan hogy női bosszú ;) Majd talàn megtanulod komolyabban venni őket.
2018. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, mert azért ex. Téged se kellene, hogy érdekeljen, mit csinál, ha már túlvagy rajta. Ja és nem mondanám azt, hogy a pofáját, pedig nem szépen váltunk.
2018. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!