Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom el hagyott mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom el hagyott mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok 19 éves lány vagyok, a "párom" 21 éves. Másfél évig voltunk együtt. Az utóbbi pár hétben eléggé​ nagy volt köztünk a feszültség, sokat veszekedtünk. A lényeg az hogy minden áldott nap dolgozik és persze nem együtt élünk tehát hetekig nem is találkoztunk. Ez csak egy ilyen nyári munka és semmi komoly, már elég régóta ígérgette hogy beszélni fog a főnökével hogy legyen szabad naoja, mert amikor el kezdett ott dolgozni az elején volt mindig szabad napja csak a kollégája fel mondott így ezért kell neki minden nap bemennie. Többnyire ezen volt a veszekedés hogy nekem ez nem jó hogy egy szabad napja sincs és nem tudunk egy kis időt sem együtt tölteni. Én persze nem tudom magamat mivel le foglalni mert persze nélküle nem járhatok el sehová sem, és azt sem engedte hogy el kezdjek dolgozni. Én belátom nem viselkedtem hozzá helyesen mert sokszor hisztiztem és veszekedtem. És azt mondta betelt a pohár és szakított velem. Más lányokkal írjál pedig azt mondta soha nem érdekelné őtet rajtam kívül más én ezt elhittem mert tényleg ez egy álom volt ami köztünk volt tökéletes volt mindig minden (apró veszekedésekel). Annak ellenére hogy már nem foglalkozik velem és egyik napról a másikra csak így eldob mindent , és más lányok után érdeklődik annak ellenére álazom magamat neki hogy beszéljük meg az egészet. Nemtudom hogy mit tegyek és érdekelne engemet más véleménye erről az egészről azért is írok ide még persze azért is mert barátaim nincsenek és nem tudok kitől tanácsot kérni.

(A helyesírásért ne cikizetek, Szlovákiában élek)


2018. aug. 3. 02:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már akkor más lány érdekelte amikor "felmondott a munkatársa" az ilyet el kell felejteni. Az hogy szakított nem hiába van. Ha össze is jönnétek újra azzal csak húznátok az időtöket mert ugyis szét fogtok menni újra. Azoknál a pároknál akiknél történt már szakítás, nagyobb esélyel történik meg újra. Akkor akarj újra össze jönni vele ha fel vagy készűlve még egy vagy kettő szakításra, és az azzal járó fájdalomra.
2018. aug. 3. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért szakított veled mert hisztiztél hanem neki ez egy jó pont volt a szakításhoz.Mar másnak irkál alig szakítotok?Akkor szerintem a kapcsolatotok alatt is ezt tette csak te nem tudtad.Ne alazkodj meg Ne keresd többet.
2018. aug. 3. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"nélküle nem járhatok sehova sem és azt sem engedte hogy dolgozni kezdjek" na látod lányom itt a hiba! Mi vagy te valami tárgy? Egy pohár amit előveszek ha szomjas vagyok amúgy meg be van b@$zva a szekrény hátuljába hogy kuss? Legyen már egy kis önbecsülésed! Nem írkálbi kell neki hanem neked kellett volna kib@$zni mikor szabályozni próbált. Ha azt mondja állj féllábon és mekegj akkor megkérdezed mennyi ideig? Írkálj csak neki! Párszor még leszopat vagy telever ha hirtelen nem talál lukat és aztán lapát.
2018. aug. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy megszabadultál ettől a pasastól! Tudom, hogy szerelmesen nehéz, de vedd elő a józan eszed és gondolkodj! Ha nem dolgozol, miből fogsz megélni? A szüleid nem élnek örökké, normális esetben hamarabb meghalnak, mint te. Az meg egy roppant kiszolgáltatott helyzet, hogy a barátod tartson el. Ha nem dolgozol, hogy lesz egészségbiztosítási jogviszonyod? Miből lesz megtakarításod, netalán nyugdíjad? Ebbe belegondoltál? Gondold át, miért veszekedtél a barátoddal. Elhanyagolt, nem figyelt rád, azt akarta, hogy magányos legyél. Szerinted ilyen egy "álom" kapcsolat? Szerintem inkább rémálom. Őrizd meg a szép emlékeket, és zárd le magadban ezt a kapcsolatot.
2018. aug. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat gondolkodtam és igazatok lehet. Alándoan irányítot és most is bűntudatot próbál bennem kelteni. Egész nap olyan üzenetekel bombáz hogy hamarosan megyen el itt hagy mindent és azt kívánja nekem hogy annyira fajon nekem is az egész mint "neki".. Kérdeztem írt e mással persze esküdött hogy nem, de viszont én 100% tudom mert el lett nekem küldve a beszélgetés. Még csak őszinteségre sem képes akkor én valójában mit is várok még tőle?
2018. aug. 3. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!