Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy olyan embert keresnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan embert keresnék akivel tudnék beszélni a párkapcsolati problémámról. Van itt esetleg olyan aki "szakértő" a témában és esetleg felvehetném vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Ez már egy több éve mindig visszatérő probléma nálam, amitől nem tudok szabadulni és aminek komoly hatása van az életemre, negatív értelemben.


Szeretném ha tudnék beszélni egy olyan emberrel a problémáról aki esetleg tudna tanácsokkal szolgálni és talán ha más ember szemszögéből is láthatnám a dolgot akkor remélhetőleg én is másképp kezdenék el gondolkozni az egészről.


Kérem valaki segítsen,nem akarom így leélni az egész életemet, hogy mindig ha visszatér akkor ismét a padlóra küld az egész.


Én próbálkozok és próbálkoztam túljutni ezen az egészen de egyedül egyszerűen nem tudok, bárhogy is próbálkozok már 5 éve.


2018. aug. 3. 10:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Velem beszélhetsz erről.
2018. aug. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Leírnád, hogy még is mi a problémád?
2018. aug. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, ha gondolod :)
2018. aug. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Dr.Kifin vagyok, állok szolgálatodra.
2018. aug. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatjuk...😀
2018. aug. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

*mindig ha visszatér akkor ismét a padlóra küld az egész.


Ez azért van, mert minden esetbe közel engeded magadhoz. Holott ha zárnád a soraid, és megtartanád a sok lépés távolságot, nem fogadnál tőle sem sms-t, sem telefont, sem emailt szépen pár év alatt fel tudnál állni és meg tudnád tanulni, hogy kell együtt élni bizonyos emberek emlékeivel.

2018. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kérem csak azok az emberek írjanak akiknek valóban a segíteni akarás a céljuk, olyan emberek ne keressenek akik csak a sztorira kíváncsiak. Köszönöm.


Kedves 11:46-os!


Ez nem az én taktikám, én nem akarok egy negatív emlékkel továbbélni, miközben ha kommunikálnánk egymással,akkor megmaradhatnának szimplán a boldog pillanatok emléknek.


Hiszem, hogy máshogy is meglehet oldani a problémákat ahelyett, hogy csak "homokba dugnánk" a fejünket és hátatfordítva egymásnak, örök sértettséggel élnénk le az életünket az adott illetővel szemben.


Egyébként itt nem az adott probléma amire te következtettél, de azért köszönöm a kommentedet.

2018. aug. 3. 13:04
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Leirnad vegre, hogy mi a kinod??!!
2018. aug. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7 Az adott kapcsolattal, amitől most a padlón ülsz, annak voltak szép és jó pillanatai is-gondolom én.

Azért mert valami nem úgy alakult ahogy te eltervezted, egyrészt ostobaság az egészet beállítani rossznak, másrészt így önmagadnak hazudsz. Saját magadat csapod be.

Mert ha nem lennének az illetővel szép emlékeid, nem fájna neked semmi.

2018. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Valamit nagyon félreértesz. Én egyáltalán nem állítottam be az egészet rossznak.
2018. aug. 3. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!