Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Túlságosan "biztos pont"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan "biztos pont" voltam, ezért végül más kellett neki, ezzel most mit kezdjek, tényleg ez akkora hiba lenne?

Figyelt kérdés
Igen, komolyan gondoltam a kapcsolatot és sok mindent megtettem, hogy működjön. Utólag tudom, hogy baromság volt részemről, mert ő egy idő után a kisujját sem mozdította értem. De maga a tény, hogy velem túl egyszerű volt, meg túl biztos voltam neki szerinte.. Kellett inkább valaki, aki szivatja?! Komolyan egy utálatos ribizlinek kellene lennem? Ez konkrétan a második kapcsolatom, ami amiatt ér véget, hogy időt és energiát áldozok rá. Szerintetek?

2018. aug. 3. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm mintha én írtam volna.. Üdv a klubban.. :(
2018. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy hasonló helyzetben vagy. Igazából én a környezetemben is szinte csak erre látok példát, elkeserítő..
2018. aug. 3. 11:31
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Az igazi ok nálad valami más is kell hogy legyen, még ha te úgy is érezted, hogy mindent megtettél.


A békét, békés hátországot, nyugalmat egy kapcsolatban minden férfi szereti és az esetek 90%-ában méltányolják is.

De a béke nem egyenlő az unalommal.

2018. aug. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem itt inkább anyáskodás és rátelepedés lehet a háttérben...
2018. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az, hogy bele ment a kapcsolatba mert érezte rajtad, hogy biztos megkap.Úgy volt vele, hogy a találkozások során, majd érezni fog valamit irántad. Csak épp azzal, hogy te mindent megadtál neki, bármit akart, azt éreztetted vele, hogy ő sokkal jobb nálad. Ezáltal ő úgy gondolta, hogy egy nálad sokkal jobb nőt is megkaphat, minek maradna veled. Semmit nem kellett tennie a kapcsolatért, már kezdetektől fogva tudta hogy az övé vagy, így unalmassá váltál a számára. Én valami ilyesmit érezhettem amikor szakítottam a párommal. Nem akartam megsérteni, de én sem igazán tudom megmagyarázni miért akárhogyan is próbálkoztam, erőltettem semmit nem éreztem iránta, ha vele maradtam volna az jelentette volna azt hogy kihasználom a szeretetét. Tényleg úgy éreztem, hogy nálam sokkal jobbat érdemel.
2018. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

A legtöbb normális ember bármit megadna egy biztos pontért az életében úgyhogy nem veled van a baj.

Vagy ami valószínűbb hogy más okból hagyott ott csak ezt a hülyeséget találta ki kifogásnak.

2018. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
3 hónapon keresztül utasítottam el mire összejöttünk, addig konkrétan a belét kidolgozta azért, hogy megkapjon. Én voltam az aki úgy ment bele hogy adok egy esélyt. :) Aztán én buta megszerettem és hálás voltam, hogy ilyen kitartó volt, ezért odaadó voltam vele. Nem éltünk együtt, nem voltam rátelepedve, sokszor ritkán találkoztunk. Egy idő utan csak én jártam hozzá, 1 órákat buszoztam, pedig volt autója(!), de mindig ő hívott, nem úgy mentem, hogy na a nyakán leszek. Persze így kényelmes volt neki, az biztos.. :D Elhihetitek mennyire nyomorult idiótának érzem magam. Hitegetett, hogy mekkora szerelem vagyok, de talán csak egy kihívás voltam neki, mert pár hónap alatt a kedves és figyelmes barátomból egy paraszt lett, nekem meg terelte a figyelmem a köd.. Csak azt nem értem miért érte meg neki alázni magát előttem, a haverok, a családja előtt azzal, hogy futott utánam, mint egy kutyus, ha aztán így eldobott.. :D
2018. aug. 3. 14:05
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában nem lenne hiba, hogy biztos pont vagy, és sokmindent teszel a kapcsolatért. A gond ott volt, hogy nem volt viszonzása. Mint írtad is, baromság volt annyi mindent tenned, mert ő már a kisújját sem mozdította érted.

Szóval amig mindketten tesztek egymásért, addig jó. De azt gondolom, hogy úgy értette, hogy te már túlontúl biztos pont voltál. Tehát hiába tojt rád, meg ugy általában a kapcsolatotokra, te továbbra is erőlködtél kettőtökért, viszonzás nélkül. Nem voltak elvárásaid vele szemben, tűrtél és nyeltél mindent. És ez egy idő után cseppet sem vonzó és tiszteletreméltó. Röviden, tömören te ugy voltál biztos pont, hogy úgy érezte bármit megtehetne, neked eszedbe se lenne őt elhagyni. Érted amit mondani akarok?

Nem feltétlen olyanra vágyik, aki szivatja, csak aki nem hasonul meg annyira neki.

Jó dolog, ha komolyan veszel egy kapcsolatot és teszel érte, de legyen határ, maradj meg önmagad, legyenek neked is elvárásaid, állj ki magadért is stb.

2018. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval.

Sokan a házasságukban sem értik, hogy a másik miért lépett le/félre, pedig ők "mindent megtettek". Hát épp ez a probléma. Lemész kutyába a nagy szerelem hevében, és ez a másikat egy idő után taszítani fogja. Nincsenek határok, nincsenek elvárások, nincs kihívás, csak a nagy büdös semmi.

Legközelebb majd kevésbé legyél odaadó. Legyen meg a saját tered, és ne csak azt tartsd szem előtt, hogy mi a jó a másiknak, hanem azt is, hogy mi a jó neked. Így nem rángathatnak majd zsinóron, és nem vehetik majd készpénznek a kapcsolatotokat.

2018. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy megszereznie nehéz volt, de megtartania már egy cseppet sem. Előtte ő volt a "kutya", utána meg te lettél az. Mikor futott utánad, még nem tudhatta milyen is lesz veled egy kapcsolat, ezek szerint nem váltottad be a hozzád fűzött reményeit. Van ilyen.

Ezentúl arra törekedj, hogy ne vakitson el ennyire a szerelem.

2018. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!