Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hagynom kéne? Csak ha szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagynom kéne? Csak ha szerelmes az ember.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

5 év kapcsolat után (kisebb vitákkal de jól meg voltunk,sajnos távkapcsolatban)barátom kimegy külföldre.

Az elején Velem tervezte a dolgot teljes mértékben,akkor Én még határozottan nemet mondtam,vagyis úgy terveztem,hogy ha biztos a dolog kint,utána megyek.Aztán az utolsó összezörrenés után közölte hogy nem szeret már úgy.Pedig előtte nagyon nem ezt mutatta.Beszéltünk még,volt hogy azt írta szeretné ha változnának a dolgok,utána megint a rideg verzió.Rádöbbentem arra,hogy szeretnék Vele menni,mire olyan válaszai voltak,hogy másodjára megpróbálni és nem sikerülne mert hogy egymásra vagyunk utalva,most ezt érzi,nem tudja stb.


Bele kéne törődnöm de...



2018. aug. 3. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2018. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vajon próbáljak még küzdeni érte?
2018. aug. 3. 22:09
 3/9 anonim ***** válasza:

egyes vagyok


Hogy éreznéd magad jobba te?

-küzdöttél, sikerült

-küzdöttél, nem sikerült

-nem küzdöttél, de ő meggondolta magát (sikerült),

-nem küzdöttél, és nem sikerült.


Hm?

2018. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Természetesen az első pont lenne a legjobb,a szakítás után a megalázkodás határán is túl voltam azt gondolom,viszont olyan bizonytalannak is tűnt,szóval ezért tettem fel ezt a kérdést,biztosan volt már más is hasonló cipőben... :( :)
2018. aug. 3. 22:30
 5/9 anonim ***** válasza:

egyes vagyok


Akkor küzdj!

2018. aug. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindenesetre azért nem mennék ki így külföldre az tuti. Csak ha már rendeződött köztünk minden a kapcsolat az érzelmek és a jövőképünk.


Dehogy így kimenni....na neeem

2018. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ott véget vetettem volna a kapcsolatnak, mikor HATÁROZOTTAN nemet mondtál >>> nem tervezel velem közös jövőt.


Exemnél tkp. ez volt, nekem 100% álláslehetőség, mondtam, megyek, mert az életben nem lesz erre lehetőségem. Kérdeztem, ő hogy gondolja?


Nem, ő nem megy külföldre sosem.

Rendben, még aznap összecuccoltam, könnyes búcsút vettem tőle és leléptem.


2 évvel ezelőtt pedig megismerkedtem a párommal, 1,5 éve kiköltözött hozzám.

2018. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor azt éreztem hogy nem,de azóta sok minden változott,és ez a hozzállásom is...

Csak tényleg mostmár Őt nem érdekli hogy szerettem volna Vele tartani

2018. aug. 5. 10:06
 9/9 A kérdező kommentje:

Azthiszem ez igaz ebben az esetben;

Mikor van lehetőséged nem élsz vele,

mikor élnél vele...már nincs.

2018. aug. 5. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!