Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért keresnek mindig meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresnek mindig meg szakítás után? (27 N)

Figyelt kérdés
Akikel ismerkedtem, nem feküdtem le velük....nem úgy alakult az ismerkedés... nem én kellettem nekik... oka sokszor a távolság volt/ a végzettség/ az anyagi ok. Van már végzettségem jelenleg egyetemre járok, mellette dolgozom...a lényeg, hogy mással jöttek össze. Nem voltam elég jó, nem én kellettem pedig külsőre semmivel sem éreztem szebbnek azokat a nőket, akit választottak. Mindig magamat okoltam, magamban kerestem a hibát. De ha tényleg velem van a baj, miért keresnek meg újra ha véget ér a kapcsolatuk???
2018. aug. 4. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Szexhiányuk van és gyorsan kell valaki akinél úgy érzik hamar van esély

és ezt nem rosszból mondom hanem tapasztalat de én akinek egyszer nem kellettem nekem ne jöjjön miután el volt mással hagyd a francba az ilyen bunkót

2018. aug. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

"De ha tényleg velem van a baj, miért keresnek meg újra ha véget ér a kapcsolatuk???"


És még te jársz egyetemre? Milyen szakra? Mert nem vagy valami okos, ha tényleg a fent idézett kérdésre nem tudod egyedül a választ!

Várj, segítek: ha ló nincs, jó a szamár is. Hátha egyszer beadod a derekad és d..gsz velük.

És nemcsak veled van a baj, jó lenne erre rájönnöd!


Foglalkozz önismerettel, hogy ne legyél ennyire naiv és ostoba.

2018. aug. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
lehet minősíteni, de arra nem jöttem rá, hogy velem miért nem akarnak kapcsolatot
2018. aug. 4. 16:32
 4/9 A kérdező kommentje:
kár volt a kérdést is kiírni, kivüállóktól vártam megoldást/ választ olyan dolgokra amit magamnak kell megoldanom ezért tényleg naiv és buta vagyok
2018. aug. 4. 16:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezért tanácsoltam, hogy foglalkozz önismerettel, hogy rájöjj a hibáidra, ha már nem hívták fel rá a figyelmedet.


Szerzők, akiket javaslok: Louise L. Hay, Csernus Imre, Rhonda Byrne, Byron Katie, Allan és Barbara Pease

2018. aug. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tudod nekem ez lelki problémát okoz már, hohy folyamatosan pofára esek, de az még rosszabb hogy kétszer kapom meg az egészet mert nem érzem magam jobban attól, hogy újra megkeres bárki... sőt én is levágtam, azt ha nincs ló a szamár is, mikor az egyik elhívott nyaralni... mert pont most szakított és neki már lesz semmi ezen a nyáron. És? nekem ehhez mi közöm? de tényleg ez olyan mégegyszer belerúgok a másikba...teljesen megalázó helyzetek
2018. aug. 4. 16:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudnék erről mesélni. Benne van ez a nincs ló dolog is... De ez a helyzet pont nem azt jelenti, hogy alkalmatlan lettél volna... inkább azt, hogy jó lehet veled lenni, csak nem alakult még ki a másik oldalon a szikra, hogy "csak veled". A jó kapcsolathoz idő kell.


Ez most egy jóhiszemű verzió. Sok esetben önző módon inkább "B terv" lehet, ezt fordított felállásban barátzónának hívják. És ez sem téged minősít, mert jöhet valaki, akinek viszont pont rád fog esni a választása, és nem másra. Tudom idealizáltnak hangzik, de eddig a környezetedben volt ilyen, de simán lesz ez veled is. :)

2018. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor nem csak téged keresnek meg, hanem az összes csajt, akiről csak feltételezik, hogy benne lenne valamiben.
2018. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6


Sajnos, ha állandóan beleesel ugyanabba a hibába, és nem tanulsz belőle, akkor arról egyedül csakis te tehetsz. Nem kéne annyira a lelkedre venni, hogy most újra megkeres.. és? Csak te veszed úgy a lelkedre, hogy most ez megalázás, pedig nem az. Az a baj, hogy nagyon lelkizős vagy és mindent magadra veszel, mindent bebeszélsz magadnak, mindent felnagyítasz.

Csak annyit kéne tenned, hogy megtanulod kontrollálni az érzéseidet, és nem véresen komolyan venni a dolgokat.

Csak saját magadnak okozol fájdalmat, nem vetted még észre?


Állj már ki magadért!

2018. aug. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!