Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg én vagyok a hibás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a hibás a szakításért, én okozom azt, hogy szeretni vágyó NŐ létére hálátlanul, egyik pillanatról a másikra faképnél hagyott?

Figyelt kérdés

Már írtam ki kérdést, ahol persze gyepáltak a válaszolók, de az idő engem igazolt.


Röviden: Volt egy barátnőm, aki duci, depressziós, sírós, érzékeny de iszonyatosan édes, rendes, szerető szívű nő volt, amikor összejöttünk. Olyan fajta, akivel szerettem volna családot alapítani. Kihúztam teljesen a kakiból, nekem köszönheti, hogy nem depressziós, teljesen helyre ráztam, méghozzá úgy, ahogy egy pszichológus sem volt rá képes. Támogattam a tanulásban, majd munkahelyet is biztosítottam neki.

Aztán elérkezett a 20-as évei második felébe, és szinte beteges mértékben más ember lett belőle. Lefogyott, a mániája lett az edzés, agyatlan, szobor testű instagram modell szintű alakot hozott létre magának, elkezdett trendi, szűk ruhákba öltözni, magassarkút hordani, sminkelni, és ezzel párhuzamosan az arca is megnőtt. Megbeszélés nélkül váltott munkahelyet, ahol magas pozícióba került, és a kollégái istenként tekintettek rá, és tőlem is ezt várta el otthon. Pedig én azt a lányt szerettem, aki akkor volt, amikor összejöttünk, nem tudok térdre borulni előtte azért, mert férfi módjára törtet és elkezdett a külsőségeknek hódolni, és nem akar a közeljővőben édesanya lenni, ahogy mindig is álmodoztunk róla.

Végül szakított is velem, mert szerinte ismeretlen férfiaktól több törődést kap, mint tőlem, nekem nem is tetszik, nem tudom értékelni. Azt teljes egészében tagadja, hogy nekem köszönheti a kényelmes életet, amit él, teljesen eltipor. Úgy gondolom, hogy meg is csalt, és valaki más tömte tele a fejét, vagy a feminista kolléganői, de ki fogom deríteni, hogy ki a felelős ezért az egészért.

Helyre akarom hozni, szeretném visszakapni az életünket.

Most tényleg én rontottam el valamit? Mégis mit? Én szívből szerettem egy nőies, visszahúzódó nőt, segítettem neki boldognak és pozitívnak lenni, az életem adtam volna érte. Mégis miért tehetek én erről?


2018. aug. 4. 17:29
1 2
 1/16 próbálokkedveslenni ***** válasza:
93%

"mert férfi módjára törtet "


Ott rontod el, hogy hímsoviniszta vagy. Már mi a túrós buktáért ne `törtethetne` nő létére?

Végre jól érzi magát a bőrében, végre úgy cselekedhet, ahogy ő akar. Te pedig nem támogatod ebben.


Ezért nem sajnállak. Az tényleg nem szép, hogy " teljes egészében tagadja, hogy nekem köszönheti a kényelmes életet, amit él, teljesen eltipor.", de ettől nem vagy ártatlan te sem.


Engedd el és keress mást.

2018. aug. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

Te egy gyenge társat akartál, aki tőled függ lelkileg, akinek annyi önbizalma van, amennyit te öntesz belé, és csak az van az életében, amit tőled kap. Az ilyen emberek utálják, ha a nőben saját erő van.

Te nem azért segítettél neki, hogy visszakapja az erejét, hanem hogy rád épüljön az egész élete, de megszívtad, mert nem ez történt, hanem felfedezte magában a tartást és az erőt. Ami még rosszabb, hogy tőled is erőfeszítést várt el a közös életetek érdekében.

Ne akard visszakapni ezt a nőt, mert ezen a ponton - isten komplexus ide vagy oda - csak visszatartanád.

2018. aug. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Sajnállak haver, de egy valamit tanulj meg. Te valakinek a párja vagy, nem a pszichológusa. Csak te vagy az állandó az egész életedben. Mindenki ott fog hagyni. Ne így próbálj párt találni, hogy majd te feljavítod és te leszel a herceg fehér lovon. Ez rossz hozzáállás. Nem vezet sehova. Én is így gondolkodtam pár évvel ezelőtt, és ez nem egészséges egyáltalán. Egy normális embernek nem így kéne látnia a dolgokat. És elárulok mégegy titkot, általában nem ér jó véget az ilyen dolog.


Csak a te hibád, hogy így gondolkodsz a világról. Az emberek változnak,felejtenek, és elhagynak. Magaddal törődj ezentúl..

2018. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a nővel te már ne akarj semmi újat se a régit folytatni.Ha még is,akkor gondolkozz el azon,h neked is szakemberre lenne szükséged.
2018. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
9%

Valószínű egy csökkent értékrendű nőt találtál, és igen, felnyitottad a szemét, megnőtt az önbizalma, kapott 43587345 darab pozitív visszajelzést, így bekerültél a kukázható kategóriába.

Nevelése folyamán a "gerinc" képesítés az kimaradt, vagyis dobott.

És igazad van, vannak az ilyen kidobott ..csák barátnői kör(feministák) akik akkor lubickolnak a boldogságban, ha jó sok hasonszőrű egyedülálló ...csa összeverbuválódnak egy helyen, ahol lehet isteníteni a fantasztikusságukat, ami kb kalap szrt sem ér, de meghagyhatják maguknak a pillanatnyi örömöt, hogy valamit elértek, férfiak nélkül.

Most kipasikázta magát, most jön majd neki az egyedülálló karrierista időszak, némi dugibugival a kollegákkal, vagy bepróbálja a leszbikusi felállást, mert az olyan menő a köreiben...

2018. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%

Korábban egy másik kérdésnél olvastam egy választ, amivel teljes mértékben egyetértettem. Úgy szólt, hogy olyannal ne gyere össze, aki azzal kezdi, hogy össze kell kaparni a padlóról, segíteni kell neki. Mert akkor az hétszentség csak addig tart a kapcsolat, amíg te talpra állítottad. Utána már keresgél másik partnert magának. És ezt egy nőnek tanácsolták, hogy olyan pasival ne jöjjön össze, akinek már az elején segítség kell.

Ezzel én is így vagyok nőként.

Ezentúl csak olyan magabiztos nővel gyere össze, akinek van önbizalma, és ne zavarjon téged egy erős nő, mert egy erős nő legalább teljes értékű társként funkcionál. Nem úgy, mint egy gyámoltalan, támogatásra szoruló kislány, aki hosszabb távon az idegeidre menne.


N

2018. aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

A leírásod alapján szerintem egyszerűen arról van szó, hogy elmentetek egymás mellett. A megváltozott, más irányt vett, már nem ugyanazok a céljaitok, ilyenkor pedig el kell engedni egymást.


Eszti?

2018. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

Először is: vagy nem volt depressziós (csak esetleg szomorú valami problémák miatt) vagy nem te hoztad rendbe, ugyanis egy depressziós csak akkor tud rendbe jönni ha maga is akarja a változást. Igen,segítettél neki, de ő találta meg magában az erőt.

És utána szépen elmentetek egymás mellett. Te azért hibáztatod, mert többet, jobbat akart és ezt ki is harcolta magának? Te annak örülnél, ha megmaradt volna az általad keresett, kis munkahelyén a középszerűség mocsarában, ahol amúgy előbb utóbb úgyis megint depressziós tüneteket produkált volna. Te nem őt szeretted, hanem kellett neked egy irányítható,formálható nő. Te magad se láttad meg benne az erőt.

Teljesen normális, hogy egy egészséges nő nem tud megmaradni egy olyan helyzetben amiben te akartad őt konzerválni. Túlnőtt rajtad, te pedig nem tudtad ezt kezelni. Amúgy meg mi az, hogy neked köszönheti a kényelmes életet amiben élt? Dolgozott vagy nem? Keresett jobban fizető melót vagy nem?


Ki a felelős ezért az egészét? Még most sem nézed ki belőle, hogy önállóan képes véleményt alkotni, eredményeket elérni, tündökölni? Lenézed őt és még mindig nem tartod semmire. Ezért nem akar veled lenni. Nem kihasznált, nem ez volt a terve, egyszerűen megtalálta saját magát. És ezzel együtt elvesztett téged, mert az igazi énjének nincs szüksége egy olyan partnerre, aki visszahúzza őt minden területen.


Keress más nőt, olyat aki magától is arra vágyik amire te: családot akar és nem karrierista, nem törtet. De nem azért mert depressziós vagy még nagyon fiatal és nem tudja, mi legyen. Keress olyat aki teljesen egészséges módon, magától ilyen. Sok sikert, őt pedig engedd el. Nem vagytok egymáshoz valók, talán sosem voltatok azok.

2018. aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%

Nem a valódi énjébe szerettél bel, és csak érdekből volt melletted, gondolom hogy finanszírozd az iskoláit, az edzéseket stb.Amig fel nem áll..Ő mindig is az a nő volt, akitől most is iszonyodsz, csak másolt egy másik embert.

Ennyi a titok.


A miért:

Az a nő, olyan személyiségggel akit te leírtál az elején, az sosem tudott volna azzá válni, mint akivé lett.


Át lettél verve, nem kicsit ám. Gondolkozz el azon ki az aki csacsoghatott neki, mielőtt még meg nem ismerted, mert az ilyen tipusú ember mindig feltérképezi a másik féál anyagi helyzetéát, vagy felbérel valakit, hogy kiderítse.

2018. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem a korábbi kérdésedre, és már akkor is megállapította a többség, hogy gyakorló elmebeteg vagy. Ez úgy látszik azóta sem változott. Viszont annak örülök, hogy a lány rájött milyen manipulatív alakkal van együtt és faképnél hagyott.


Akit érdekel a kérdező előző kérdése:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2018. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!