Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert irt és hogyan zárjam le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert irt és hogyan zárjam le magamban? Nektek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
3 hónapja ért véget a kapcsolatom, a barátom szakitott velem a szulinapomon . Eléggé megviselt a dolog és igazából most lettem az elmúlt pár hétben jobban és kezdtem pozotivabban látni a világot ,megismerkedtem egy sraccal is akihez egy kicsit nyitottabban álltam már és ma rám irt a volt barátom .. megkérdezte hogy vagyok és elujsagolta hogy vele remekül mennek a dolgok (munkahely stb ) én probaltam szűkszavúan es röviden válaszolni .. majd írta hogy mindent amit elért nekem köszönhet hiszen én adtam neki példát a munkaban is hogy nincs lehetetlen majd bocsánatot kert hogy anno nagyon csunyan beszélt velem szakítás után ... mondtam neki hogy rendben és ezzel lezártam .. iszonyat felkavart az egész mert bennem annyi kimondatlan düh volt bennem akkor illetve most is azzal de inkább nem teszem mert a düh nem vezet semmire inkább probalom magamban elnyomni .. de nem értem hogy miért pont most irt ... és most miért van rám olyan hatással ez az egész hogy senkivel se tudok beszélni csak Magamba fordultAm...nektek volt ilyen hogy felkeresett a volt parotok és megviselt a dolog ?
2018. aug. 8. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
Nekem inkább az a fura, hogy mindössze 3 hónapja vagytok külön és te már mással ismerkedsz, meg sem gyászoltad a kapcsolatodat, pedig gondolom hosszabb idrig jártatok, ha ennyire megviselt a szakítás. Lehet, hogy újra szeretné kezdeni, csak nem akart beégni és inkább ilyen módon puhatolozik. Neked kell tudnod, hogy mit szeretnél. 🤔
2018. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1 évig voltunk együtt az elején nagyon megviselt a dolog hiszen én mindent megtettem a volt baratomert de tudtam,hogy viszont ő nem volt jó hozzam .. mindig a barátait választotta helyettem és én az utolsó helyre voltam helyezve ,nekem ezt muszaj volt el fogadnom és belátnom..ismerkedni nem nagyon ismerkedtem és akivel most kicsit nyitottabb vagyok egy latasbol már ismert srác az ..
2018. aug. 8. 22:15
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Mégis meddig kéne "gyászolnia"? Ne beszélj már hülyeségeket.

Velem volt ilyen. Felhívott az enyém már akkor mikor mással voltam, hogy én bocsajtsak meg neki... Stb. Ő mondjuk azt is hozzá tette h nem akar visszakapni. Meg h tudja h már mással vagyok. Akkor mondtam neki h ők de engem nem igazán érdekelnek már ezek a dolgok meg h nem akarok róla beszélni. Mikor már 2 éve voltam a mostani párommal megintcsak előkerült. H ő szeretné velem tartani a kapcsolatot. Akkor megmondtam neki h én viszont hallani se akarok többet felőle. Azóta nem hallottam felőle.

Lehet hogy vissza akar kapni. Lehet hogy csak barátként kellesz neki. Tisztázzátok ezt a dolgot. Vagy ha úgy gondolod h semmilyen formában nem vagy rá kíváncsi akkor egyszerűen mind meg neki.

2018. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóval tisztában van vele,hogy egy csomó mindent neked köszönhet,de azért képes volt szakítani veled a szülinapodon. Miért is nem halott számodra ez a tag???!!!
2018. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne baj, ha mással ismerkedik a lány?

Az a baj inkább, hogy még mindig az ex pasival levelezget. Miért? Mi értelme?

2018. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amikor szakitott velem utána én minden kapcsolatot megszakítottam vele akarmennyire is nehéz volt .. nem is kerestem csak én anno lefoglaltam meg vele egy nyaralast amit előre kifizettem neki de állítólag nem tudta lemondani és láttam hogy egy haverja pont abban az időpontban pont azon a helyen van mire megkerdeztem a haverját hogy kivel ment és nem e esetleg az én jegyem vette meg tőle emiatt irt rám H én ilyenket feltetelezek róla hogy ő eladja a jegyem és hasznot húz belőlem .. direkt szűk szavuan válaszoltam neki mindenre és ennyi .. viszont nem fogok hazudni és nem is tudok magamnak hazudni hogy meg nem semlegesek az érzéseim fele .. de viszont nem vagyok hülye,hogy meg adjam neki akar azt az örömöt is,hogy ezek után ahogy viselkedett velem 3honqp után egy sajnalommal minden el van intézve ..
2018. aug. 8. 22:50
 7/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
25%
Látjátok, srácok? Szemétkedni kell a nőkkel, s majd még ők fognak utánatok sóvárogni. Ennyi a recept.
2018. aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló , ez teny és való hogy vannak ilyen nok akiknek ez bejön , hogy semmibe nézik őket és utána majd ok szivárognak .. felreertes ne essék bennem semmilyen sovargas nincs egy ilyen pasi után .. ezért sem tartom vele a kapcsolatot .. de viszont egy év mégis csak egy év volt és a legnagyobb hiba amit az ember mindig elkövet hogy csak a rosszat nézi és utólag szidja a másikat .. vele voltam nekem akkor jó volt utólag nyilván máshogy látom és máshogy is döntők .. viszont sracok akik ezt a taktikát akarja követni csak egy jó tanács lehet beválik de viszont normális not ezzel a gyerekes taktikaval nem fogtok találni :)
2018. aug. 8. 23:26
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért valakivel a szülinapján szakítani? Ajándékozók gyöngye lehetett a csóka! Ne sirasd!
2018. aug. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!