Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek túl az exemen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl az exemen, akinek már új barátnője van? 19/L

Figyelt kérdés
Tényleg azt hittem hogy nekem ő lesz az igazi (tudom naiv vagyok, meg mit akarok ennyi idősen, de tényleg elhittem) és hiába lett vége a kapcsolatunknak alig 2 hónapja, egyszeruen nem tudom magam tultenni rajta.. Még mindig nagyon szeretem annak ellenére is hogy undorító módon egyik napról a másikra a szakítás után már más után futott csak mert mással nincs állandó vita meg idegeskedés.. Közbe meg még azt mondogatta hogy nem tudja letagadni hogy szeret, de ez így akkor sem volt jó.....
2018. aug. 9. 01:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Erre nincs recept. Valószínűleg az idő segít.
2018. aug. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez hazugság :( egyre jobban fáj a hiánya és a tudat hogy most is lehet épp más van mellette
2018. aug. 9. 01:17
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
Ismerkedj te is! Egy kellemes beszélgetés mindig feldobja az embert, pláne ha utána úgy megkefélnek, hogy nem csak az exed de a saját nevedet is elfelejted. Véletlenül pont tudok aki vállal ilyesmit.
2018. aug. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én szakítottam az exemmel, én se hittem el, hogy az idő segít. De segített. Még "csak" 2 hónapja volt, ezek szerint neked egy kicsit több idő kell.


Próbálj arra gondolni, hogy nem érdemli meg, hogy miatta többett búsulj, főleg, hogy ő ilyen hamar túl lett rajtad és már mások után futott. Nem volt komoly a kapcsolatotokban.


Szóval fel a fejjel, úgyse működött volna, majd a következő fog, az pedig csak úgy lesz meg, ha nem szomorkodsz a múlton.


22/F

2018. aug. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

" undorító módon egyik napról a másikra a szakítás után már más után futott csak mert mással nincs állandó vita meg idegeskedés.. "


Tanulnivalóként az életre. Amikor szakít valaki veled, az bizonyos esetektől (pl megtudja, hogy megcsaltad) eltekintve nem 1 perc alatt meghozott döntésen alapul. Napoki - hetekig - sőt akár hónapokig is érlelődhet ez a másikban.

Te is leírtad, hogy "nincs állandó vita meg idegeskedés". Az ember próbálkozik 1 ideig ezeknek a megoldásával, de kezdi feladni a reményt és szépen belenyugszik, hogy ennek a kapcsolatnak lőttek.

Minden embernek más a tűréshatára.


Tehát lehet, hogy a párod már 2 hónapja szenved melletted (és nem adja jelét vagy csak nem veszed észre) és szakít veled és te ezt úgy éled meg, hogy _most_ szakított. Ő ilyenkor már ott tart lelkiekben, ahol te majd X idő múlva fogsz.

Szóval egyáltalán nem fekete/fehér a világ, hogy 'undorító módon egyik napról a másikra'. Simán benne van, hogy ez neki már sok sok napja érlelődő dolog és most már eltud kezdeni nyitni más felé.


Másik útravalóként pedig jegyezd meg, hogy a szeretet - szerelem egyáltalán nem elégséges feltétele a kapcsolatnak. Fontos része(i), de nem elégséges.


Nem biztos, hogy erről van szó az esetetekben, csak gondoltam kicsit bővítem a párkapcsolatosdi tapasztalatodat, mert ez még a későbbiekben segíthet.

2018. aug. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Ábrándulj ki belőle! Képzeld el, hogy más forró, lüktető, nedves, szűk hüvelyébe csusszan éppen be és élvezkednek.
2018. aug. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

#5-sel értek egyet többnyire. Sajnos az ilyen nem egyből jön. Ez tényleg hosszabb idő leforgása alatt következik be.

De amit hozzá akartam volna tenni, hogy meglehetett volna oldani, csak feltételezem hiányzott a kommunikáció a kapcsolatból. Ha nem nyitja ki az egyik fél a száját, akkor persze, hogy pofára esés van.

Nekem is volt valakim, én voltam a szemét a végén, holott ő egyszer nem próbált kommunikálni, hogy valami nem tetszik neki a kapcsolatunkban.

2018. aug. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem 1,5 evbe telt mig kihevertem az exet, tenyleg nem tudok en se mast mondani, csak az idot.
2018. aug. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
“...csak mert mással nincs állandó vita meg idegeskedés.” - Bocs, de ez nem “csak”, hanem kb. a lényeg. Hiába szereted a másikat, hosszútávú kapcsolatban a szerelem édeskevés. Ha állandó vita meg idegeskedés van, amit nem tudtok megoldani, akkor az nem működik, szerelem ide vagy oda...
2018. aug. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bence_ ***** válasza:

Ítélkezz kevesebbet és lehet, hogy veled marad!

"az hazugság", szimplán leírta valaki, hogy idővel enyhült a hiány, te meg hazugnak nevezed.

Érzéseiről írt, ő érzi, hidd el neki.

2018. aug. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!