Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kilépés egy hosszú kapcsolatból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilépés egy hosszú kapcsolatból?

Figyelt kérdés
Többéves (7 év) kapcsolat már nem igazán működik, mégis nehéz lépni. Szétkötözés, stb. Át lehet lendülni ezen? Ti hogyan vészeltétek át ezt az időszakot? Volt olyan, aki végül maradt és jobb lett a kapcsolat? Vagy maradt és később megbánta? Főleg, ha felbukkant olyan személy is, aki megtetszett.

2018. aug. 12. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Igen ez mindegyik megtörténhet ebben a sorrendben de egyiket sem lehet ráhúzni a te kapcsolatodra.Egy jó kapcsolat soha nem egy emberes és mindig tenni kell érte figyelni a másikra. Ha meg akarod menteni tegyél érte ha pedig nem költözz el. A szakítást is túl lehet élni. Én ilyen hosszú kapcsolatból nem szívesen lépnék ki max akk ha arra a kérdésre h megtettem e mindent igen lenne a válasz...
2018. aug. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
En 7 ev utan szakitottam. Nyilvan faj de nem bantuk meg (o sem)! Aki fel a fajdalmaktol, sosem mer majd lepni egybol amikor kene, es megfosztja magat es (a masikat is) egy jobb elet lehetosegetol.
2018. aug. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En is 7 ev utan szakitottam, igen, szetkoltozes meg minden. Nehéz volt, de meg kellett lepni... nem bántam meg.
2018. aug. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én majdnem 6 év után szakítottam, szerencsére nem voltunk házasok és nem is vagyok házasságpárti.


Közös saját lakásunk volt.

Ezek a szakítások tökmindegy hány év után, ezek mindennaposak. Semmi új nincs benne. Kismillióan túllépnek ezen. Senki nem halt meg, nincs veszve semmi, az ember lehet még boldog.


Ha őt szánta volna melléd azaz ostoba sors akkor minden csodálatos lenne köztetek.


Én hazaköltöztem a szüleimhez, ő maradt a lakásban mert neki nem volt hova mennie, aztán felvett kölcsönt és engem kifizetett.


A szakításra , szétköltözésre rá, 4 hónapra ismertem meg egy férfit, jelenleg 14 hónapja tart, még nem költöztünk össze, de ezzel még fogok is várni.

30/n

2018. aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is 7 év után szakítottam, 10 hónap múlva született meg az első gyermekünk a 'felbukkant' személlyel.

Egy dolgot bánok a szakítással kapcsolatban, hogy nem sok-sok évvel korábban tettem!

2018. aug. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy-ahogy működik a kapcsolat, olyan baráti jellegű lett, akkor én megbeszélném a párommal, hogy ezért meg ezért nem illünk igazán egymáshoz, de már annyira megszoktalak, meg nem is szeretnék egyedül maradni, gondolom, te sem, hogy maradjunk együtt, de inkább mint barátok, és ha valamelyikünknek adódik egy szerelem, akkor gond nélkül szakítsunk, de a barátságot akkor megtarthatnánk. Kár, hogy együtt laktok. Én sosem költöztem össze a párommal, már 20 éve együtt vagyunk, de külön lakásban. Együtt lakva nem tudnánk elviselni a kapcsolatot.
2018. aug. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!