Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Körülbelül 5 hónapja szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülbelül 5 hónapja szakított velem a barátnőm és nem tudok visszarázkódni a normális életbe. Mit kéne tennem? 23/F

Figyelt kérdés
Nem tudok mit tenni magammal a barátnőm elhagyott egy olyan sráccal aki ugyanabba a társaságba volt amiben én.Emiatt nem csak a barátnőmet hanem szinte az összes barátom elvesztettem. Az életem nem áll másból mint munka mellett addig edzek amíg szinte össze nem esek.Aminek meglett a hatása mert nagy érdeklődés van felém más lányoktól de nekem csak Ő kell. Semmilyen szakember nem segített már próbáltam mindent.Ha van valakinek ilyen tapasztalata és szívesen megosztaná kérem írjátok le.Köszönöm..

2018. aug. 12. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mi az a mi miatt ő kell? mit tud ő, s meddig voltatok együtt?
2018. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló módon vesztettem el én is sok haveromat egy lány miatt. Jól csinálod hogy sportolsz és valamennyire leadod a feszültséget. De csak akkor fogod tudni elfelejteni, ha elkezdesz csajozni. Nem feltétlenül kapcsolatot kell keresni, mert az könnyen újabb csalódás lehet, de ha ismerkedsz és esetleg egy szexkapcsolat összejön, az nagyon sokat fog segíteni. Ezenkívül persze új barátokat is el kell kezdened szerezni.

Tudom, hogy kvanehéz, de ha ezt a két dolgot (csajozás, új barátok) sikerül összehoznod, akkor sokkal jobban fogod magad érezni!

2018. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, a legjobb úton haladsz előre! Ne add fel, csak ez a lényeg. 5 hónap még nem sok idő... Türelmesebbnek kell lenni!
2018. aug. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Esetleg azt megpróbálhatod, hogy legalább szóba állsz valamelyik lánnyal, amelyik érdeklődést mutat irántad, és elsírod neki a bánatod. Ki tudja, még jól is végződhet a dolog. Vesztenivalód nem sok van.
2018. aug. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb a sorsod mint másoknak a gond hogy túl gyenge vagy
2018. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, igen, esetleg amit még megpróbálhatsz, kérdező, hogy egy viszonylag hangszigetelt helyen kiüvöltöd, vagy kisírod magadból a fájdalmadat, ha képesnek érzed magadat erre. Ha akármilyen kicsi MEGKÖNNYEBBÜLÉST is érzel utána, már jó úton jársz.
2018. aug. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megtisztelő válaszokat. Megpróbálom megfogadni a tanácsaitokat.
2018. aug. 12. 15:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy gyenge, normális dolog, hogy így érzel! Az idő mindent helyre fog tenni, te csak haladsz szépen előre a dolgokban. Jön majd a felejtés is, meg új nő.
2018. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint memóriakártya vagy a merevlemez.

Hiába törlöd az adatot róla (szakítasz), attól az még fizikailag rajta marad (megmaradnak az érzelmeid) és csak akkor törlődik véglegesen, amikor felülírod más adatokkal (elkezdesz "csajozni").


Ezért kell a "gyászidőszak" után elkezdeni minél előbb ismerkedni, flörtölni, szexelni.

Ne akard azonnal felülírni az exedet egy új nővel, mert jó eséllyel nem fog sikerülni.


Viszont elkezdheted kis lépésekkel.

Mondjuk úgy, hogy az érzelmeid 100%-a még az exed iránti érzelmeid.

Adj ebből 1%-ot valaki másnak. Aztán adj még egyet akár annak, akinek már adtál, akár egy harmadiknak. És így tovább.

Előbb-utóbb elérsz egy "kritikus tömeget", mondjuk a példa kedvéért az 51%-ot, amikor már kisebb része lesz az érzelmeidnek az exed irántiak.

Ezután hidd el, az a 49% már sokkal hamarabb le fog nullázódni.

2018. aug. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy kapsz más lányoktól érdeklődést, így van lehetőséged elindulni valamilyen irányba. Sok srácnak ennyi sem adatik meg.
2018. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!