Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak! Összejönnétek újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Összejönnétek újra egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
A bártnőmmel pár hete szakítottunk. 3év után. Nagyon hiányzik, vissza akarom kapni. De tisztában vagyok azzal hogy ezalatt a pár hét alatt elég sok fiúval volt szexuális kapcsolata. Közel lakunk egymáshoz, és személy szerint 3 fiúval is láttam kocsikázni. Nagyon kicsi városban lakunk, így tudom hogy szex is volt köztük. A kapcsolatunknak azért lett vége mert megcsaltam. Vissza akarom kapni, de vajon felhagyna ezzel a kemény pasizgatással, ha újra egy pár lennénk?

2018. aug. 13. 10:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
22/F
2018. aug. 13. 10:37
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Kizárt...
2018. aug. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

*és személy szerint 3 fiúval is láttam kocsikázni.


Attól, hogy valaki beül más ember kocsijába-akár mi miatt-nem szexel velük.


Engem számtalan munkatársam hozott haza, ingyen bérmentve, ha sokáig melóztunkk, még sem szexeltem egyikkel sem, és még sem volt hozzájuk semmi közöm, kizárólag meló. Max. udvariasak voltak, és nézték azt, hogy a minusz X fokba, este, sötétbe ne botorkáljak haza egyedül nőként.

2018. aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5%
Mért akarsz olyannal összejönni újra azzal aki tönkretett? Csak újra tönkretesz. Ha nem fogod fel így jártál.
2018. aug. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

3+


*így tudom hogy szex is volt köztük


Ott voltál láttad? láttad, hogy ölelgették, csókólgatták?:D Vagy a féltékeny agyszüleményed kreálmánya?


Eddigi irásod alapján, a lány szerencsés ha nem kezd még egyszer veled. Nekem ez a véleményem.

2018. aug. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudtam, hogy ilyen népszerűek a nyitott fedelű kocsik. Ha valaki valakivel szexel azt normál esetben csak két embernek kell tudni, főleg ha csak így történik. Nagyon sántít a kérdés, kérdező.
2018. aug. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

*A kapcsolatunknak azért lett vége mert megcsaltam.


Érdekes, te megcsaltad, de őt hordod el mindennek, és kreálsz róla agyatlannál agyatlanabb dolgokat..


Hát hiába, mindig el kell ismerni, hogy mennyire igaz az alábbi mondás:


Mindenki magából indul kki:D Főleg egy féltékeny, hűtlen egyed.

2018. aug. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen lannyal?

Te csaltad meg, mucika.

Ha van egy kis esze, nem kezd veled ujra.

Eleg kamu gyanus a kerdes.

2018. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg összetörted a szívét, és most bosszúból lefekszik fűvel-fával. Ezt elbaltáztad.
2018. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mar ne is haragudj, de te csaltad meg :D ahhoz simán van joha, hogy ha szakítottatok akkor azzal szexeljen, akivel akar. Itt az a kérdés, hogy ő egyáltalán rád akar-e még nézni.
2018. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!