Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Másnak is van ilyen furcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is van ilyen furcsa érzése az exével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy exem, akit anno nagyon szerettem. Közös jövő terveztünk. Együtt jártunk egyetemre, nagyon sokat tanultam tőle szakmailag is, tulajdonképpen neki köszönhetem azt, aki ma vagyok.


Persze emellett egy szemétláda volt: megcsalt, magamra hagyott, mikor gyászoltam, megalázott, sokat bántott. Végül ő dobott, de igazából megkönnyebbülés volt. Akármennyire szeretett, szörnyű életem lett volna mellette.


Már nagyon régen vége, és a mostani párommal hatalmas mázlink van egymással, boldog harmóniában élünk.


De azért néha eszembe jut ez a srác. Néha bűntudatom van, hogy nem tudtam megmenteni (alkoholista lett, meg pánikbeteg).


Gondolok néha az álainkra, meg arra, hogy mi lehetett volna, ha jobban kitartok meg keményebb vagyok...


Nem vagyok szerelmes, a mostani párom a mindenem, olyan vele minden pillanat, mint mikor kimész az Alpokba és először érzed meg a friss levegőt...


Ti vagytok így valakivel? Eszetekbe szokott jutni néha?


2018. aug. 13. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez gyakori. De nem kell ennek jelentőséget tulajdonítani, ez csak a Huffnágel Pisti jelenség.
2018. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig volt nekem is ilyen érzésem, de idővel rájöttem, hogy úgy történt minden, ahogy történnie kellett. És én mindent megtettem a kapcsolatért... a gond csak annyi volt, hogy ő nem volt ebben annyira partner... egyedül meg nehéz.
2018. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van ilyen exem, legalábbis hasonló story, nagyon szerettem, de ő irtóra megbántott. Utólag, évekkel később is bocsánatot kért meg kiakart békülni, meg ő is padlón van a függőségével és lelki problémáival. Egyáltalán nem sajnálom, sosem éreztem azt, hogy bűntudatom lenne emiatt, hogy nem mentettem meg a sz*r kapcsolatunkat.


Nem tudom, hogy miféle jövőt tervezgettetek, de gondolom a mostani barátoddal is csak még jobb jövőképet és álmokat szövögethettek, nem?

2018. aug. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!