Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nektek mennyi idő volt feldolg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi idő volt feldolgozni egy több, mint három éves kapcsolat végét?

Figyelt kérdés
2018. aug. 14. 02:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
fél év minimum.
2018. aug. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez kapcsolat függő volt. Az első kapcsolatomon (igaz az csak 2 éves volt), de kellett jó másfél év, és utána még fel év vegetációs időszak, amíg összeszedtem magam. A második 3 éves volt, ott azonnal felszabadultam amint ki lett mondva a vége, ott már a kapcsolat alatt úgy kiégtem, hogy másnap már békésen éltem az életem. Utólag nem is értem hogy volt gyomrom és energiám ahhoz az én emberhez. Az utána lévő 3,5 éves volt. Ott is rendesen kiégtem már a kapcsolat közben, és miután vége lett olyan 1 év kellett, mire igazán elengedtem.
2018. aug. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kapcsolat hosszától függ szerintem. Pl egy 6 hónapos kapcsolatom után 2 év kellett, mire kihevertem. Egy 8 éves után szinte azonnal megkönnyebbültem, hogy végre vége.
2018. aug. 14. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
4 éves volt, de már az utolsó évben csak vergődtünk. Őszintén bánom, hogy nem léptem hamarabb. Így viszont nem kellett sok idő, elég volt egy-két hét, mert már szakítás előtt elengedtem őt.
2018. aug. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az enyém másfél évig tartott HIVATALOSAN. (Mikor érzelmileg csaljuk meg a másikat, akkor már a fizikai is ott "lóg a levegőben.")


Nekem kb. 1 hónap volt nagyon rázós. A másik fél nem volt hajlandó megérteni, hogy miért van bennem annyi feszültség.

Nem is igazán érett a GYEREK a felnőtt párkapcsolatokhoz.

2018. aug. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
3-massal értek egyet. Nem az évek a lényegesek.
2018. aug. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mivel mar nem volt szerelem meg en szakitottam, nem tudom hanyadszorra...igy 1 honap utan mar a jelenlegi ferjemmel ismerkedtem.
2018. aug. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én szó szerint megkönnyebültem àmbàr bennem volt az mi van ha egy olyan embert engedtem el aki megadott volna mindent szóval volt egy olyan érzésem hogy ő az a tipus akit nem talàlok még egy ilyen pasit.Inkàbb elengedtem végleg mert mikor kapcsolatban voltunk nem működött .Nekem még tart a gyàsz de ez természetes .
2018. aug. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
4 év után sms-ben szakított az illető.Az úgy rendbe tette a lelkivilágom 2 évre:D Nem az ,hogy szakítottak velem hanem az, hogy annyira gerinces sem volt, hogy meg merje a szemembe mondani.
2018. aug. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mivel elég csúnyán ért véget és mindketten sértve szálltunk ki a kapcsolatból ezért kb. 2 év volt mire tudtam őszintén szeretni újra. Előtte is voltak próbálkozásaim, de már korábban be kellett volna látnom, hogy ez csak időtöltés, hiánypótlás. Mindig megrettentem, ha valaki komolyabban gondolta.
2018. aug. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!