Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » PCOS-ra ment rá kapcsolatod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PCOS-ra ment rá kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Hasfájás, csökkent libido okozta az én és a volt kedvesem kapcsolatának tönkremeneset. Konkrétan havi 2-3x voltunk együtt, ennyire nem vagyok jól emiatt a betegség miatt. Ő pedig nem bírta elviselni ezt. Kíváncsi vagyok ,hogy járt-e más is így?

#PCOS #libidó #csökkent libido
2018. aug. 14. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Nem egy hatalmas betegség ez.. Nekem is az van es normalis a szexualis életem. Egyszeruen te csak nem vagysz ra annyiszor.
2018. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt valami stabil az a kapcsolat. Az én egyik rokonomnak is volt ilyen problémája, de a párja kitartott mellette.
2018. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem is van,ugyan én mèg csak 18 vagyok.Nekem is kellemetlen,volt időszak,amikor nem volt hozzá "erőm",de ez elmúlt.

A párom soha sem haragudott érte,mindig megértette,ha kellemetlenül érzem magamat.

A volt barátod jó bunkó lehetett.

2018. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Se a hasfájás, sem a libidócsökkenés nem jellegzetes PCOS tünet. Nekem egyik sem jellemző és nem is is hallottam még más PCOS-es betegtől sem.
2018. aug. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Te sem hallottál még PCOS-ről csak dobálózol vele.


Egyszerűen nem kívántad a párodat, és egyszerűbb volt valamire fogni.


Egyébként havi 2-3 az SEMMI.

2018. aug. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezek nem tünetek. Sőt, az emelkedett tesztoszteron miatt épp az ellenkezője jellemző.
2018. aug. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szeretném, ha nem lennél/tek ellenségesek. Így is pont elég bajom van. Semmi szükségem arra, hogy itt is kapjam a sarat. Ez egy egyszerű kérdés volt. És egyébként a hasfájásom kombinált, ugyanis a jobb vesém műtétre vár egy ideje. Folyamatos pangás van benne.

Aki normálisan, előítéletek nélkül válaszolt, annak nagyon köszönöm! Legyen szép napotok!

2018. aug. 14. 20:18
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja egyébként van ezen kívül IR, pajzsmirigy alul működés. Az anti TPO-m magas, a progeszteron alacsony, és a d vitamin is kevés. :)
2018. aug. 14. 20:24
 9/13 anonim ***** válasza:
És nem vagy csöppet hipohonder? Nem kötözködésből csak nekem több rokonom küzd ezzel a betegséggel és rájuk emlékeztetett amit itt írtál.
2018. aug. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ja, nekem is van pajzsmirigy, PCOS, IR meg még egy gyógyíthatatlan betegség is....

Éppen ezért ismerem a jellemzőit. Kapcsolatom nem ment rá.

2018. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!