Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fel lehet készülni a várható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel lehet készülni a várható szakításra?

Figyelt kérdés
Ha tudod, hogy menthetetlen a dolog, de azt is tudod,hogy szereted. Nagyon. De eltávolodtatok, úgy érzed nem lesz közös jövő, eltérő jövő kép miatt, eltérő életstílus miatt. Fel lehet rá készülni? Teljesen tanácstalan vagyok. Nem tudok nélküle elképzelni semmit. De neki minden más fontosabb. Egy nagy beszélgetés sem oldaná meg. Más a felfogása mint nekem.

2018. aug. 14. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, trenírozd a tudatodat és a lelkedet...
2018. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Csak szakíts minél előbb
2018. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudod mindenki pótolható, még ő is.
2018. aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tlejesen eltérő minden , hiába a jövőkép, meg, hogy így szeretem úgy szeretem, annak a fele nem igaz, minimum az egyik fél részéről.
2018. aug. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínű benne már 1 ideje érlelődik ez a gondolat.
2018. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" Tudod mindenki pótolható, még ő is."


Minden ember egyedi, ezért senki sem pótolható egy másikkal.

2018. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, vissza akarod majd őt szerezni. Erősen ajánlom, hogy már most kezdj utánajárni a témának.
2018. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!