Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A nő aki mindent összehord...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nő aki mindent összehord szakításkor tulajdonképpen éretlen?

Figyelt kérdés

Nem rég vagyok túl a második szakításomon, mondjuk úgy, hogy nagyon csúnyán váltunk el.. (tulajdonképpen a mai napig sem értem mi volt ennek az oka) sokkal intelligensebbnek gondoltam a lányt akivel együtt éltem. Iszonyat nagy csalódás volt, ahogy reagált..


Legutóbb azt beszélgettük barátaimmal, hogy eddig 9 olyan szakítás volt amit mi pasik kezdeményeztünk, 1 olyan volt ahol kellő tisztelettel váltak el a felek, minden más alkalommal a nők szánalmas dolgokat vágtak a fejünkhöz.

Sokan miért képtelenek méltóságteljesen elválni egymástól, miért kell mindent összehordani?!



2018. aug. 14. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert az igazi indokot nem akarja, vagy meri kimondani.
2018. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem is összehordott mindenféle valótlanságot (az igazi okok mellé), ráadásul úgy, hogy ő dobott engem, nem én őt. Aztán fél év múlva bocsánatot kért, hogy az mind hülyeség volt, én meg "no shit sherlock, rájöttem, hogy a nyilvánvaló ellentéte hülyeség, már akkor is".


Éretlenséggel is vádolt, közben én csak kiröhögtem amikor ócsárolt, nem kezdtem én is bele.

2018. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

Nem feltétlen mondanám azt, hogy csak az éretlen nők "hordanak össze mindent". Az is kérdés, hogy számodra ez mit jelent.

Nőként egy durva szakításon vagyok túl, fogalmam sincs pontosan melyikünk kezdett bele, de régóta érett már a dolog, a végszót én mondtam ki. Türelmes ember vagyok és nem szeretem, ha kiabálnak velem, mivel nem vagyok süket így normál hangerőn is felfogom a másik szavait. Én se szoktam felemelni a hangom. Viszont amikor már félórája hallgattam az exem panaszait, hogy milyen rossz is volt velem, na akkor ott elszakadt az a bizonyos cérna. Mikor hallgattam sokkal okosabbnak éreztem magam, viszont amikor én is elmondhattam a véleményem és kiadhattam magamból minden fájdalmat sokkal jobb érzés volt. Nem mondtam el semminek, csak kiálltam magamért. Ott már mindkettőnk méltósága régen elveszett. Szerencsére a második szakításom békésen zajlott, de azt az embert nem is szerettem igazán, így nem rázott meg a dolog nagyon.

Ezzel azt szeretném mondani, nem csak nőből van ilyen és talán pont azokat tudjuk igazán megbántani, akiket szeretünk. Az érettségnek pedig semmi köze ehhez. Inkább az önkontrollról szól és személyiségtől függ.

2018. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!