Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen legyek vele találkozásnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen legyek vele találkozásnál?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szakitott velem, és nem sokára fel kell hívnom, hogy mikor tudja elhozni a maradék cuccaimat. Azt tudni kell, hogy lenne okom nem kedvesnek lenni vele,amiket művelt a hatam mögött:folyamatos flörtölés,többször meg akart csalni,ennek ellenére békében váltunk el. Semmi kedvem vele talalkozni,de sajnos muszáj,és nem tudom hogy viselkedjek,legyek e kedves, vagy inkább bunkó. Gondolom ő az lesz ,mivel azóta lett neki párja,és most biztos felsőbbrendűnek érzi magat emiatt.
2018. aug. 15. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben udvarias lennék, tárgyilagos és távolságtartó. Attól még, hogy ő bunkó, neked még nem kell lesüllyedned a szintjére.
2018. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyél hideg! Megbeszélsz egy időpontot, kész. Azt is lehet, hogy valamelyik rokonodat küldöd el a holmidért.
2018. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyel pokerface. Ne beszélgess, csak köszönk, vedd el és utana köszönj el. Hidd el, nem akarod neki azt az elégtételt megadni, hogy azt lássa, kelt benned bármilyen érzelmet is.
2018. aug. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen igen, csak elég sok holmi van,amit fel kéne cipelni a lakásba. Arra gondoltam,hogy max a lépcsőházig engedem,azt onnan én majd lifttel felhordom. És ha erőlködni próbál,hogy majd segít? Abban is biztos vagyok, hogy meg akarja nézni hova költözök. Mit mondjak neki,miért nem akarom megmutatni a lakást?
2018. aug. 15. 12:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beki semmit megmutatni. Szépen beengeded a lépcsőhazba, aztán kinyitod a kijárati ajtót, hogy innentől köszönöd boldogulsz, a viszont látásra. Semmiképp ne hagyd, hogy fölmenjen kiváncsiskodni, főljön csak a levében.
2018. aug. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ha megkérdezi,hogy megnézheti e a lakást vagy hogy miért nem akarom megmutatni,akkor konkretan mit válaszoljak?
2018. aug. 15. 12:20
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6.: azt, hogy minek nézné, semmi köze nincs már hozzá. Nem is értem.
2018. aug. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!