Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fenyegetőzik az exem, feljelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenyegetőzik az exem, feljelentsem?

Figyelt kérdés
2 évig éltünk együtt, 3 hónapja szakítottunk. Most lett új párom és ettől teljesen bekattant. Facebookon kezdett el írogatni, onnan letiltottam, majd telefon hívogatott rejtett számról, meg sms-eket küldözgetett. Mind arról szólt, hogy agyon fog verni, ha nem békülök ki vele. Ezt 3 napja csinálja. Szerintetek csak kezdeti düh és majd megnyugszik, vagy menjek a rendőrségre? Én 57 kg vagyok és ilyeneket írogat nekem, hogy egy 120 kg-os emberrel kár volt ujjat húznom, mert majd megtanít hogyan kell normálisan viselkednie egy nőnek, meg kiveri belőlem a hülye gondolatokat.

2018. aug. 15. 23:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Azonnal rendőrség! Ha vannak ilyen üzenetek, emailek stb. azt tartsd meg, ne töröld ki. Lehet hogy csak nagy a szája, lehet tényleg megtenné, teljesen mindegy.

Aki ilyeneket irogat az NEM NORMÁLIS.

2018. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Telefonomba megvannak, képernyőfotót is csináltam, amit több ismerősömnek elküldtem, ha velem történne valami, vagy a telefonommal, náluk meglegyen mint bizonyíték.
2018. aug. 15. 23:18
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
én is elmennék a rendőrségre. márcsak azért is, hogy ráijesszek, hogy rohadtul feljelentem akármikor, ha kell.
2018. aug. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
mtgow figyelj eddig valamennyire vicces volt a próbálkozásod, de bántalmazott emberekbe rugdosol, ez már a legalja féregség.
2018. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon helyes, mindent ments el, amit csak tudsz. Amilyen gyorsan csak tudsz, jelentsd fel.
2018. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%
Az a baj, hiába megy a rendőrségre. Tetlegességig, pontosabban amíg vér nem folyik, nem csinálnak semmit.
2018. aug. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Mgtow! Te mást nem tudsz, csak nőket verni, vagy erről fantáziálni? Elég szánalmas barátom! Fogadok te is az a fajta vagy, aki így meg úgy elverné a nőket, közben ha csak egy átlag testalkatú férfi kicsit határozottabban szól hozzád, vagy néz rád, össze-vissza fosod magad! Mi a gond azzal,ha új barátja van a kérdezőnek szakítás után 3 hónapja? Semmi! A másikkal együtt volt 2 évig, vége lett,most új kapcsolata van. Esetleg van erre valami "erkölcsi" szabály, hogy mennyi időnek kell eltelnie szakítás után,hogy az ember újra kapcsolatban legyen? Ilyesmiről nem tudok. Te igen? Az a balfék is, ahelyett, hogy fenyegetőzik, inkább csajozna!
2018. aug. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

#8 az ilyen idiotakkal nem érdemes vitázni

Szépen le kell sz@rni mit ír aztán megunja hogy nem kap rá reakciót

Szerintem nincs a földön olyan nő aki szoba állna vele azért van így meg keseredve enyhe mentális zavarral is küzd

Össze vissza beszél megkeseredettségeben

Szánalmas az egész ember

N24

2018. aug. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

AZ mondjuk tényleg elgondolkodtató, hogy 2 év együttélés után mindössze 3 hónap alatt túltette magát a hölgy ezen. Ezek szerint fabatkát sem jelentett neki soha a párja. Azért erről az oldaláról is kicsit érdemes lenne szemlélni a dolgot, mert csak úgy magától nem kattan be senki. Kérdező, biztos olyat tettél, ami miatt jogosan van felháborodva. Nem mondom, hogy az ő módszere jó lenne, de azért saját magában is kereshetné a kérdező a hibát, például nem tudom, kértél-e érte bocsánatot, mert érdemes lenne (lett volna). Most csak a kérdező oldaláról látjuk a dolgot, de azért jó lenne a másik oldal álláspontját is tudni. Nem magától kattan be az ember, csak ha valaki nagyon igazságtalanul bánik vele. Ő valószínű szeretett téged, neked ő meg semmit nem jelentett, ez egyértelmű abból, hogy új párod lett 3 hónap alatt. Kérdező, ez legyen egy lecke neked, hogy ezentúl komolyabban vedd a párkapcsolatot, nehogy a következő pároddal is így járj. Érdemes ezen is elgondolkozni.

Azt sem értem, akik nem tudják a párkapcsolati problémáikat közösen megoldani, miért költöznek össze.

Kérdező, inkább gondold át az egészet, és kérj tőle bocsánatot, azzal lehet, többet érsz el. Attól talán ő is megnyugszik.

2018. aug. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Exemnek miután különköltöztünk, 3 hét múlva már új barátnője volt. Most nem tudom mi a helyzet, én nem követem az ő életét. Lehet, hogy már azóta szakítottak.
2018. aug. 16. 00:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!