Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Segítség! Hogyan tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Hogyan tudnék valamit tenni hogy újra együtt legyek a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 hónapja szakított velem a baràtnőm, de màr előtte is rengeteget veszekedtünk szakítottunk, màr règ külön költözött! Az a baj hogy ő ilyen àlom vilàgban èl hogy ő tökèletes neki mindent el kell nèzni,stb de a màsik nem hibàzhat mèg egy picit sem mert a bolhàból elefántot csinàl meg szakít!Mindig azon alapult hogy hogy könyörgök neki meg pitizek neki ès annàl jobban csinàlta mintha èlveznè hogy szenvedek meg ki kèszülök!Haverom is èszre vette hogy fent volt tàrs keresőn mutattam neki azt is le tagadta hogy biztos valaki fel rakta meg kamu facebookja volt! Èn ha rosszat csinàltam bennem ott volt a bűntudat meg a jovàtètel meg a bànkódás magam hibàztatása, de belőle ez hiányzik! Ilyen bosszú àlló! De èn a hibàival együtt szerettem és nagyon ragaszkodom hozzà! Mert tudott aranyos is lenni meg gondoskodó meg jó nő Legutolsó össze veszés úgy volt hogy fel hívtam este ès ilyen flegma volt a telefonba... le raktam, nem is hívtam màsnap de ő sem! Ott volt bennem ez a nekeresd ès majd ő neki hiànyzok! 5 nap utàn fel hívtam és az mondta vège meg neki jobb egyedül mint velem stb! Azóta meg fent van minden társ keresőn meg facebookon ott kínàltatja magàt! Èn meg ebbe bele pusztulok. Legutóbb is nagy nehezen fel vette a telefont jól össze vesztünk ès mondta majd most is talàlkozik valakivel meg lehet le is fekszenek. Meg lehet neki 700 is...! Kértem tőle hogy ne tegye meg bàrmit meg teszek amit kèr, meg mondtam neki hogy ez nekem nagyon fàj! Azt mondta volt sok esèlyem de mindig ide jukadtunk... meg csúnyàn beszèltem vele...! De nem érti meg hogy azért mert hogy nekem is vannak érzèseim! Meg forgatta bennem a nagy kèst meg zsarolt érzelmileg és ez így ki tört! De ő ezt nem tudja meg èrteni, nem tudja a másik helyèbe bele gondolni magát! Nincs szègyen èrzete nincs bűntudata csak a másik hibàztatàsa... ő meg a tökèletes! Szerintem nagy vissza húzó erő a rengeteg pali a tàrskeresőn azok friss meg újjak meg van mit rajtuk meg ismerni meg bók ezrei! Könyörögtem hogy gondolkodjon el rajtam de azt mondta hogy szeret de màr ezt el döntötte hogy vège! Meg eddig kelett volna nem èltem vele...! Meg mondom őszintèn az utóbbi időbe tènyleg nem mert szét rombolt ès úgy voltam vele hogy kevesebb figyelmet kap hàtha majd akkor ő is jobban ragaszkodik hozzàm hogy fèl hogy el veszít! Hàt a visszàja sűlt el! Valami ötlet? Én 28 èves vagyok ő 37.

#szakítás #Baràtnő visszaszerzès
2018. aug. 16. 07:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
81%
Ez ugye troll kérdés?
2018. aug. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem írod le a korodat, mindkettőtöket tininek tippelnélek, már megbocsáss, de ez nevetséges. Te meg fordulj szakemberhez, ha egy ilyen nő után esz a fene, leírod miket művelt, hogy viselkedett, nincs bűntudata, szégyenérzete és még oldal-hosszan ecseteled, de neked kell, mert hát szereted. Mentálisan sérült vagy esetleg, vagy mi a búbánat késztet az önsorsrontásra? Hagyjad békén, társ-keresőzzön ha úgy tartja kedve, te meg örülj, hogy megszabadultál tőle, nem kell lemenni kutyába és kullogni utána, könyörögni neki még egy hónap után is. Szánalmas, de megérdemled a sorsodat, ha nincsen annyi eszed, hogy hagyjad az egészet a fenébe, értelmes pali az ilyen nőket bottal nem piszkálja meg.
2018. aug. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
Jó nagy balek vagy ha vissza akarod magad pitizni egy ilyen emberhez. Gondolom csinos, formás cicik, kerek popsi és ez elvakít annyira, hogy a sz.r belsőt elnézed neki.
2018. aug. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
Számomra egy ilyen pasi nem férfi aki játsza a pincsi kutyát.
2018. aug. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Igen van benne ez is hogy jó nő! Csak tudott ő aranyos is lenni meg kedves. De lehet hogy csak azèrt hogy ne fogjak gyanút hogy ne èrezzem hogy valami nem működik! Hogy meg csal meg ilyenek! Egyszer is talàlkozott valakivel aki le fogdosta! Meg tudtam ès azèrt is engem hibàztatott hogy azt èn kèrtem hogy ilyen meg olyan voltam! Meg azt figyeltem meg hogy kiszàmíthatatlan. Többször volt hogy össze pakolt hajnalba ès reggel egyedül èbredtem! Ès amikor hívtam akkor zúdított ràm minden problèmát. Nem az hogy előtte meg beszèljük. Èn el nèztem azt is hogy az exèvel dolgozik mert muszàj tolerànsnak lenni ha együtt akarunk lenni a másikkal! Meg olvastam neten hogy ilyen szemèlyisèg zavaros. Egyik pillanatba jó ledv másik pillanadta rossz kedv ès úgy kelett kèrdezgetni hogy valami rosszat mondtam....! Lehet mèg valamit tenni? De velem volt valamièrt! Vagy csak el fogyasztott ès kell neki az új?
2018. aug. 16. 08:44
 6/32 A kérdező kommentje:
Igen kullogok utàna mert én már nem akartam mással lenni meg meg ismerkedni valakivel stb Meg jó volt ami már ki alakult kettőnk közt hogy mindig együtt voltunk stb. Csak nem tudom jobb belátásra bírni mert nem èrdekli semmi csak az van amit a fejèbe vesz meg ő gondol. Meg csak ő tett a kapcsolatért! Nem bírja el ismerni hogy kötöszködik ha nem tetszik neki valami, hiszti, érzelmi zsarolás, hogy ha nem így meg úgy lesz akkor vège, meg ő könnyen dobàlózott ezzel a szakítós dumàval!
2018. aug. 16. 09:01
 7/32 anonim ***** válasza:
82%
Én is pontosan ebben a helyzetben vagy csak lányként. Mindig én rohantam a srác után és két nappal ezelőtt szakított velem. Tegnap is próbáltam rá hatni ,de azt mondta ,hogy neki már nem kellek. Mondtam neki ,ha nem akkor hagyja el a házat majd megyek én utána haza. Harmadjára indult neki ,de ki is lépett a házból és el is ment. Háromszor szakítottunk ,akkor mindig megbeszéltük a dolgokat most meg nem tudtam vele megbeszélni ... Hagyd ,próbáld elfelejteni. Nehéz én tudom ,de ha nem kér már belőled ,akkor nem tudsz mit tenni. Majd jön egy másik nő,aki értékelni fog téged!
2018. aug. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 D. Brasco ***** válasza:
87%
Neked semmi önbecsülsed nincsen.....de ez mar az orvosi eset szint!Menj azt kezeltesd magad
2018. aug. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
80%
Trollkérdés vagy súlyos problémák vannak az országban :D
2018. aug. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Mondjuk mi társkresőn ismerkedtünk meg, alig mert velem talàlkozni mert fèlt ezektől az oldalaktól! Èn voltam az igazi stb Kb 2 hónap utàn azt mondta tök jó ez a társkereső most màr merne bàrkivel találkozni...! Mondom ha èn vagyok az igazi meg engem szeretsz meg velem akarsz lenni örökre akkor hogy tudsz ilyet mondani hogy mernèl bàrkivel talàlkozni! Azt mondta hàt hogy így veled.... ferdített! Szerintem èn csak az voltam aki ki ràntotta a félelem zónàból! De 2ès fèl èvet voltunk együtt rengeteg veszekedèssel szakítással. Mindig győzködtem de valamièrt mindig kudarc lett! Jó elismerem hogy màr semmi extràt nem tettem legutóbbi kibèkülés utàn mert bele fáradtam, úgy voltam vele hogy úgy is ez lesz! De mèg is hiànyzik! Most is igèrtem neki mindent hogy így meg úgy lesz de hajthatatlan nem adja be a derekàt! Szerintem meg tetszett neki ez a szabadsàg ide megy oda megy, ezzel találkozik azzal szóval azt csinàl amit akar! Független szabad nő! De hogy 37 évesen így gondolkozni mint a 14 èvesek....! Hohetetlen! Nem mentem el hozzà egyszer sem mert ismerem hogy szeret jelenetet rendezni hogy ki kerül meg kiabàl hogy segítsen valaki mint ha zaklatnàm! Mert amikor együtt voltunk akkor is csinàlta pàrszor! Meg ilyen bosszú álló, lehet azèrt mert ő roma èn meg magyar? Vagy tènyleg ilyen szemèlyességi zavaros! Az az èrzèsem nem voltam neki soha olyan fontos akiért èl hal! Mindig jól viselte ha ösdze vesztünk meg ki nyomkodta a telefont mint az óvodàsok!
2018. aug. 16. 09:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!