Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott 1 hete a párom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott 1 hete a párom. Nagyon sírtam, nagyon szomorú voltam. Mikor köszönhetem meg neki hogy volt nekem?

Figyelt kérdés
Azt szeretném elkerülni hogy ne higgye azt hogy az üzenetemmel vissza szeretném kapni. Már én is belátom hogy jobb így külön. Meg szeretném köszönni a sok jót amit kaptam tőle és amikre tanított. De mikor írjak neki? Várjak még? 1 hete mentünk szét. Én vagyok a lány.
2018. aug. 16. 17:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek most ne írj neki semmit. Adj időt magatoknak, hogy lenyugodjanak és letisztuljanak a dolgok. Ha írsz neki, akkor soha nem lesz lezárva.
2018. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De mennyit kb. 1 hónap? Vagy az sok?
2018. aug. 16. 17:19
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre NE köszöngess semmit. Ha szakítottatok akkor már nincs közötök egymáshoz. Hagyj időt !!!!!!!!!!
2018. aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon gáz lenne. Ne tedd egyáltalán. Soha!
2018. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ne tedd!!! Gyengének tartana és már már talán betegesnek.

Ha ez egy jó kapcsolat volt valamikor és valóban ismertétek egymást minden téren akkor ezt ő maga is tudja.

Felejtsd el ezt az egészet.

2018. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Miért lenne ez gyengeség?
2018. aug. 16. 17:38
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Gáz lenne írnod neki, pláne megköszönni bármit is. Nem ő volt érted, hanem (jó esetben) ketten egymásért. Ne alázd meg magad!
2018. aug. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem akár most is megírhatod. De ez legyen az utolsó üzeneted. Ha válaszol is rá, Te már ne reagálj semmit. Töröld és tiltsd mindenhonnan.
2018. aug. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmikor. Ha elhagyott, akkor annak oka volt. Felesleges az ilyen drámázás, csak nevetségessé teszed magadat.
2018. aug. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem írnék neki semmit soha többé.Vége.Lapozz tovább, akkor is, ha most nagyon sza.r.
2018. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!