Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha benne vagyok egy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha benne vagyok egy rossz kapcsolatban akkor szakítás után jobban leszek?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz a kapcsolatom a párommal. Szeretjük egymást, de valahogy mégis a rosszat hozzuk ki csak egymásból. A problémák és veszekedések miatt teljesen kivagyok és idegbeteg vagyok, próbálom visszafogni magam, de ahogy érzem magam az számomra is ijesztő. Szakítani szeretnék, mert nem bírom már. Millioszor atbeszeltuk, próbáltuk megoldani, de valahogy teljesen máshogy gondolkodunk és nem sikerült. Viszont amikor a szakitasra gondolok attól is idegbeteg leszek. Volt már amikor megtettem, de nem birtam mert pl. Olyan szép idő volt és hétvége, nem dolgoztunk ezért nem bírtam ki, hogy ne talalkozzunk, mert úgy érzem egy olyan napot kár lenne elpocsekolni. (Vannak Szép napjaink is ) Meg munka után szabad az egész délután, nem bírom, hogy ne hozzá menjek.

Tehát amikor arra gondolok, hogy ezek nem lesznek többet attól is ideges leszek, de olyan szinten, hogy ajulasszeru rosszullet jon rám. Féltem is őt, mert elég instabil és félek, hogy ha szakitunk valami hülyeséget csinál. Na ettől is ideges leszek, mert nem bírnám ki ha bármi is történne vele.

Hiába mondja bárki is, hogy ha megoli magát az az ő baja meg nem az én hibám. Oké, de szeretem és ez nem fog megnyugtatni...

Viszont, ha egyszer újra együtt lehetnénk akkor is kell a külön töltött idő, mert az a baj, hogy látja, hogy biztos pont vagyok ezért nem is valtoztat semmin és nem erolteti meg magát.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek,ha megszakitok vele minden kapcsolatot és tudatosan ehhez tartom magam bármennyire is pokoli akkor idővel jobb lesz és meg fogok nyugodni? Próbálom legfoglalni magam, de a munka de köt le meg úgy semmi.

25/L


2018. aug. 16. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyvalószínűséggel helyre állnál. Első komolyabb exemnél üvöltözős, elmebeteg voltam. Utóbbinál aki volt, ott normálisabb voltam már. Vele nem üvöltöztem, semmi ilyesmi nem volt.
2018. aug. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A nyáron "csak" dolgoztam és ennyi, de szeptembertol egyetem is van, több lesz a dolgom. Ez szerintetek fog segíteni? Lehet, hogy túl sok a szabadidom és túl sokat unatkozok, ezért is vagyok ilyen...
2018. aug. 17. 00:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen.


Ha nem foglalkozol magadban azzal, hogy mik voltak a híbak, hogy miért jutottál ide, akkor sajnos komoly esélye van, hogy a következő kapcsolatokban ugyanez lesz.


Ha ezt már menthetetlennek tartod, akkor kezdj tiszta lapot, de ne csak fejest ugorj az újba.

2018. aug. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!