Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mennyi ideig várnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi ideig várnátok a férfira, hogyha szeretitek, de közben szakított? Folyamatosan viszont tartja a kapcsolatot, érdeklődés szintjén. l 25 f/28

Figyelt kérdés
Meddig érdemes várni hogy legyen újrakezdés. Akinek van ebben tapasztalata, olvasnám.
2018. aug. 17. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem érdemes várni. Nem azért szakított, hogy újrakezdjen.

Amíg ezt nem tudod feldolgozni, addig nem kéne vele kapcsolatot tartanod.

2018. aug. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Én mennyi drága időt elpocsékoltam azzal, hogy vártam.... Sokat értem vele. Végül mindig az lett a vége, hogy pofára estem. Nem érdemes várni senkire. Aki az életed része szeretne lenni, az az életed része is lesz, és nem kell várnod rá egy percet sem, nem keres semmilyen kifogást.
2018. aug. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semeddig, és nem tartanám vele a kapcsolatot.
2018. aug. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem érdemes.

Egyrészt,mert ahogy előttem írták:aki veled akar lenni,veled is lesz.

Másrészről, minél jobban látja,hogy bármikor rendelkezésre állsz,várod és neki csak kb egy szavába kerülne visszakapni,annál jobban nem kellesz neki..

2018. aug. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ha van kilátásban valaki, aki jobb nála, akkor tényleg nem érdemes várni.

Máskülönben nem tudom, hogyan kellene elképzelni ezt az “ülök és várok” állapotot. Nem fogom lesni, hogy mikor keres és mikor akar kibékülni. Megtörténhet, hogy hiányzik és ezért nyitott leszek a békülésre, de mindez azért mert amúgy sincs jobb. Senkire sem fogok “várni”, vagy lemondani más kapcsolatokról, csak mert a volt-párom lebegteti a kibékülés lehetőségét, de van úgy, hogy hajlandó vagyok kibékülni vele, mert azóta nem találtam senkit sem, aki jobb nála. Na meg nem mindegy, hogy mi volt a szakítás oka.

2018. aug. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan várjál akar éveket.


Hiszen az ember örökké él, mit számít az a röpke pár év, amit azzal töltesz, hogy esetleg hajlandó lesz e rád emelni ismét a tekintetét.



Mellesleg, simán lehet, hogy csak kedves akar maradni, te meg mindent jelennek veszel.

2018. aug. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megint egy pasi, aki “nem tudja mit akar”...

Üvöltve menekülnék :D.

Viccet félretéve - te tényleg így képzelted el a párkapcsolatodat?

Ahol nem teljes értékű fél vagy, hanem egy elhagyott és (csúnyán kifejezve) akkor használható valaki, amikor a másik épp jóhangulatában úgy dönt, kicsit “szórakozik” veled?


Ebből akkora sírás és csalódás lesz, hogy a fal adja a másikat. A srác megtalálja majd akit keres (vagy már megtalált?) és olyan levagyokszarva érzésed is lesz, az egyébként már meglévő “nemkellekneki” mellé, hogy teljesen lerombolja az önértékelésed.

Ezt én nem várnám meg... magyarul ezt ne várd meg!

2018. aug. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne várj, hanem cselekedj! Tudd meg, hogy ő akarná-e folytatni még veled. Mondd el neki az érzéseidet! Ha csak ülsz, abból nem lesz semmi sem, az szinte biztos...
2018. aug. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!