Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez milyen, mikor a ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen, mikor a ferfi bevallja, hogy egy éven át csak erőltette a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mert,hogy úgy érezte az elején,hogy ő elete párja,de aztán a vágy alább hagyása miatt egy évig még folytatta. Mert ezt érezte jónak. Ez nem szemetség a másikkal szemben? Hogy érezteti helyesnek,ha közben elmúlt a vágy? És emiatt unalmasnak találta a szexet is.
2018. aug. 17. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez, kérlek szépen, kiábrándító, dühítő. Ha így élted meg, akkor nincs okod aggodalomra, normális vagy.
2018. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

* úgy érezte az elején,hogy ő elete párja


Egyet tanulj meg a későbbi életedre vonatkozóan.


Azok akik ezt a kifejezést és így használják üres emberek.

Csak beszélnek, de a tetteik sosem követik őket.

Fennen hangoztatják ezt, és ők azok akik simán eldobják a megunt partnereiket. De mivel jól hangzó pár szó, ezért gyakran és mindenki előtt hangoztatják.


Jön "élete párja", aztán pár év múlva megint jön egy másik "élete párja" és így tovább.


Üres, semmitmondó szirup.


Azonnal ha meglátok egy ilyen írást, vagy meghallok egy ilyen mondatot, már azonnal be tudom tenni az adott egyént ahová való.

2018. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Nyilván azt nem tudjuk, hogy milyen okok, érdekek, félelmek húzódtak , játszódtak le az agyában és a lelkében. De nyilvánvalóan ez nem helyes, csak azért ez sem mindegy... Érdemes ebbe is bele gondolni, ráadásul elég sokan csinálják ezt.
2018. aug. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Furcsa, hogy nagyon lelkes volt az elején,folyton házasság gyerek tema volt...aztán utólag benyögi ezt, hogy már egy éve csak erőltette,mert hogy ilyet,mint én nem talál. Közben elmúlt a lendülete de tudja,én vagyok elete szerelme. Aztán mikor volt egy balhé rájön hogy mégsem...rájön, hogy így nem vagyok elete szerelme,igazolja maganak,hogy igen rájött,ő csak erőltette az utóbbi évben. Rájön, ha nincs megy a szexualis és egyéb lelkesedés,akkor mégsem én vagyok az igazi.
2018. aug. 17. 12:40
 5/5 anonim ***** válasza:

4 Ennek a férfinek nem te vagy az embere.


Aztán az is lehet, hogy egy teljesen más képet nyujtottál neki, vagy valakit másoltál és azt adtad neki, de mivel az ember sokáig nem tud kibujni a bőréből, így rájött ő is, hogy te nem az vagy akinek gondolt...

2018. aug. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!