Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Járt már itt valaki úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már itt valaki úgy, hogy szerelmes volt, de a kiszemeltjének kapcsolata volt; és bár nem tudta, kellene-e egyáltalán neki, ha nem lenne, mégis várta, remélte a szakításukat?

Figyelt kérdés
2018. aug. 17. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kívánok másnak rosszat. A női szolidartítás még létező dolog nálam. Bár sokan érdemtelenek rá, de az egy dolog. Ne nekik kell megfelenem, hanem magamnak.


Lett volna rá lehetőségem nem egy, nem kettő.

2018. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

💘➡️👨🏽‍🔬

👨🏽‍🔬➡️👫🏽

👫🏽➡️😰

😰➡️💓

💓➡️💔

💔➡️💞

2018. aug. 17. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:
2 Bocsi, de ezt nem értem mit szeretnél ezzel mondani, válaszolni.
2018. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen utoljára 17 éves korom körül volt, utána rájöttem, hogy olyasmire várni, amit én nem befolyásolok, értelmetlen.
2018. aug. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerelmes nem vagyok,de van olyan személy akit kedvelek és nem bánnám ha szakítanának.Mivel igy nem boldog.
2018. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

💘➡️👨🏽‍🔬 szerelem - belé


👨🏽‍🔬➡️👫🏽 ő - kapcsolatban


👫🏽➡️😰 kapcsolatuk - elszomorít


😰➡️💓 bánat - érte dobog a szívem


💓➡️💔 remény - hogy szakítanak


💔➡️💞 szakítás után - esetleg szerelem :) köztünk :) <3

2018. aug. 17. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!