Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért ilyen ideges az exem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ideges az exem, és mikor lesz ez jobb?

Figyelt kérdés

A barátommal együtt laktunk egy pár hónapot, majd kiraktam mert meguntam az otthoni semmittevést,flegmáskodást, stb.

Keresni kellett neki másik lakóhelyet ami meg is történt, bár eléggé ideges volt már akkor is...nem egy nyugodt típus többek között ez is közrejátszott a szakításban, plusz elmúltak az érzelmek.

Na mindegy, a lényeg,hogy a családjával továbbra is jóban vagyok és ezt nagyon nem nézi jó szemmel...a húgával konkrétan együtt voltunk nyaralni 1 héttel ezelőtt.

Azóta neki reagálni se hajlandó, meg ha akar valamit tőlem, vele üzen, nem hív fel, nem keres sehogy. Tiszta óvoda. Meg ugye le is vagyok tiltva mindenhol természetesen.

A múltkor az exem meglátogatta a tesójáékat egy másik városban, és részt vettek egy eseményen, felmerült a nevem új ismerős által,hogy én milyen kedves meg rendes vagyok, felállt és kirohant idegesen a helyszínről a vakvilágba és közölte,hogy soha többet nem jön össze "elittel" majd keres magának egy fodrászt. Meg ilyen hasonló idegbeteg dolgok...elteltek azóta hónapok hogy szakítottunk.. nem értem mikor fog ez a dolog csillapodni de kissé idegesít. A húgával meg egyértelműen ugyanolyan jóban leszünk mint ahogy eddig évekig... Felnőtt emberek vagyunk, nem tudom miért nem lehet helyén kezelni a dolgokat. Főleg,hogy biztos vagyok benne,hogy csajozik állandóan, és abban is hogy már ő sem érez semmit irántam. Ráadásul nekem nem kell senki jó sokáig,nem találkozok senkivel, csak púp lenne a hátamra, tehát még csak "plusz" idegeskedni valót sem adok, még is ilyen hülye.

Bár tény és való,hogy intelligenciánk nem áll túl közel, nem is értem minek húztuk évekig a dolgot.


De a legfontosabb: mikor marad ez abba véglegesen?


Elnézést ha kusza, próbáltam a lényeget összeszedni,hogy ne legyen több oldalas regény. Köszönöm.

25/N



2018. aug. 17. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mert szemetseg kkidobni a masikat
2018. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szakitottal vele miert erdekel h mit csinal??
2018. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenki az érettsége függvényében kezel egy szakítást, nálad ez egészséges mederben van a feldolgozása, magaddal foglalkozz, a lehetőségeiddel.

Sajnos ez nála nincs meg. Senki se tudhatja hány hónap év kell neki, de ha örökké gyerekes marad az is neki lesz rossz nem neked.

2018. aug. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Muszáj vagyok vele valamilyen szinten foglalkozni, mert a húgával szinte legjobb barátnők vagyunk mint említettem, tehát akarva-akaratlanul hallom,hogy miket csinál, vagy hogyan vélekedik rólam.
2018. aug. 19. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!