Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudom elfelejteni az exemet es boldogtalan vagyok nélküle?

Figyelt kérdés
Volt egy másfél éves kapcsolatom ami sajnos tönkrement kettönk (de inkabb az én) hibája és figyelmetlensége miatt. Úgy váltunk el ,hogy most azért megyünk külön, hogy késöbb több esélyünk legyen egy közös jövőre. Na de semmi biztosíték arra ,hogy újra együtt leszünk és ha igen akkor se tudom meddig kellene várnom. Zavarnak a körülötte lévő lányok illetve az ,hogy semmit nem tudok róla. Nagyon fáj és nem látom mit tudnék tenni azért, hogy normálisan tudjam élni az életemet. Jelenleg rengeteget sírok, nem tudok enni, aludni és nem tudok tovább lépni. Tapasztalatokat és ötleteket várok.

2018. aug. 17. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

*most azért megyünk külön, hogy késöbb több esélyünk legyen egy közös jövőre


Ez a férfi egy gyáva ember, hogy ezt mondja neked, miközben részéről mindennek vége van, és sokkal nehezebb, de egyben egyenesebb lenne az igazat neked megmondani, hogy te tovább tudj lépni.


Ezzel a férfivel neked végleg vége és szerintem ezt te is sejted vagy tudod.

2018. aug. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

bla bla bla, ez csak bla bla.


Csak az idődet vesztegeted el, ha azt rá fordítod, illetve ha rá vársz.

2018. aug. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pszichológus!
2018. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van még hal a tengerben. Én asszem, hogy mindenkinek olyan 60 körüli olyan lélek van leszületve, akivel meg tudja élni azt a minőséget. Szóval lehetsz türelmes is, be is rendezkedhetsz várakozásra, de elébe is mehetsz a dolgoknak akár , ha akarod. Érezd magad méltónak rá, hogy legyen egy új párkapcsolatod.
2018. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*Ja és mindig fejlődünk, állítólag a következő párkapcsolatunk mindig jobb lesz mint az azt megelőző
2018. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne sirasd, hanem keresd fel! Magától nem fog az biztos... Mondd el neki az érzéseidet.
2018. aug. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!