Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak ti örülnétek ha volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti örülnétek ha volt exetek kivel szakítottatok írna üzit szülinapotokra? Nők véleménye is érdekel!

Figyelt kérdés

Csúnyán szakítottunk, férfi szakított velem júniusban.

Holnap lesz a szülinapja tanácstalan vagyok mit tegyek.


Játszam azt hogy mennyire haragszom ami igaz. vagy játszam azt h megbekéltem es írjak neki?


Írjak neki szülinapjára?


Mit javasoltok?


Bunkóság nem írni, de a másik az nehogy azt higgye hogy én még nem léptem túl rajta?


Szóval tippek?



2018. aug. 18. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nem írnék neki. Nem bunkóság, már nem az életed része, hogy mindenképp illő legyen felköszönteni. Pláne, hogy az elválás is csúnya volt.

Ha írsz neki, még azt hiheti, hogy ez egy jó ürügy számodra, hogy újra kapcsolatba kerüljetek.

Szóval játszd azt, hogy megbékéltél, és tojsz a fejére meg a szülinapjára. :)

2018. aug. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem írnék
2018. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak addig írogattam az exemnek ameddig nem léptem túl rajta. Ahogy túl tettem magam már nem volt értelme... És jobb is így. Engem sem köszöntgetnek egy percig nem zavar.
2018. aug. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ertelme, ugyse erdekli h irsz-e.

Engem se hatna meg nagyon, ha irna ex, beszelnek vele par szot es cserebe en is megkoszontenem ot. Ennyi kb a hozzafuznivalom

2018. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk én tettem ki mert megcsalt. Aztán ő írt a szülinapomra... Nagyon nem örültem neki. Minek irkal mikor tudja nagyon jól h mi a helyzet..


De illem miatt mikor neki volt én is dobtam egy üzenetet de semmi mást.


24N

2018. aug. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék. Bárki fölköszönthet. Ha kedves a szívemnek, akkor így ilyen szempontból lényegtelen, hogy egyött voltunk-e. Lehetne egy haver is pl. Amúgyis valami olyan státuszba került,ha együtt voltunl, de szakítottunk.
2018. aug. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Végül hogy döntöttél, írtál neki?
2018. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semleges. Tavaly szakítás után kb másfél-két hónappal nem örültem, hogy felhívott és mondtam is nem kell felköszöntenie. Idén már semleges lenne esetleg felhívna, de biztos vagyok benne, hogy nem fog.
2023. aug. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!