Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fontos vagyok neki még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos vagyok neki még?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 20 éves lány vagyok. Másfél évvel ezelőtt találkoztam az első olyan fiúval akivel nagyon szerelmesek voltunk egymásba, azonban hamar(2 hónap alatt) vége lett a kapcsolatunknak, szakított, mert a lány barátai ellenem beszélték...azután láttam rajta, hogy megbánta de nem tudtam elnézni a szakítást, viszont 1 éven keresztül találkozgattunk mindig amikor lehetőség volt rá, neki csak én voltam ahogy nekem is csak ő...aztán közben ősszejött egy másik lánnyal pár hónapja, de ugyanúgy irogatott nekem, hogy hiányzok neki, hivott találkozni, persze így nem mentem el a találkákra, most meg elküldtük egymást mert egyikőnknek(legalább is nekem) sem volt ez így jó.. nem beszélünk kb 2-3 hete.. nem tudom, hogy érez e irántam még valamit, vagy már elmúlt.. egyszer azt is megkérdezte, hogy visszamennék e hozzá, ha elhagyná a mostani barátnőjét... túlságosan megszerettem, bár most már úgy érzem, hogy nyitott lennék egy új kapcsolatra, de mégis ha ír egy fiú, aki helyes is, okos is mégis bennem van az, hogy nincs kedvem hozzá, csak az “első szerelmemhez”.. szerintetek érdeklem még őt? Vagy lenne értelme az újrakezdésnek ha mindketten úgy gondolnánk?

2018. aug. 18. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélj vele!
2018. aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Játszik veled csak. 2 hónap után meg eleve kidobott elsőre. Nem kellesz neki, csak kell neki egy luk biztosra, amit tömködhet.
2018. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak játszott velem, de nem azért volt velem, mert kellett neki egy “lyuk”, ahogy írta a 2.,hiszen csóknál több nem volt köztünk, mivel nem voltunk együtt.
2018. aug. 19. 00:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mit gondol rólad ez a pasi. Nem tisztességes, innentől kezdve semmi szükséged rá.
2018. aug. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!