Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Komoly, hosszú élettársi kapcsolat után elteszitek a közös emlékeket, fotókat vagy kidobjátok?

Nem azt akarom, hogy más mondja meg helyettem, hogy mit tegyek. A kérdés csak arról szól, hogy ki hogy csinálta, ha megszakadt 10-15 éves, netán hosszabb kapcsolata, ahol gyerek nem lett, de a két ember huzamos ideig része volt egymás életének. Sok közös útiemlék, rengeteg fénykép régebbről papír alapú, illetve nagy digitális állomány is. A kapcsolat maga évekkel ezelőtt lezárult, nincsenek sem harag már, sem visszasóvárgás.

Kérek mindenkit, hogy a kérdésre válaszoljatok. Köszi.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakítás, válás, emlék, megtartás, elengedés, megsemmisítés

2018. aug. 19. 09:26  Privát üzenet  

A válaszok
Elteszem. Az életem része volt, egy időszak. Ha túl sok van, akkor szelektálok. De pl a férjem hozta az előző párjától kapott tárgyakat a lakásunkba. Mivel illettek oda, engem nem zavart, azok az ő emlékei.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2018. aug. 19. 09:34 Privát üzenet
Bár nincs még egyéve,de van pár dolog amit megőriztem.Tovább léptem,de a múltam része amit nem akarok kitörölni.Nincs se harag se visszavágyás.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2018. aug. 19. 09:43 Privát üzenet
Nem teszek el semmit.Sokszor félreraktam,mert tetszett,de akárhogy is,mindig az adott illető jutott eszembe,előbb-utóbb kiszelektáltam a lakásból.Nem igazán szeretek emlékezni olyasmire,ami már elmúlt.Van 2 régebbi laptopom,azokon vannak képek,de ha nagyon ritkán bekapcsolom,max. a képeken annyit nézek,milyen voltam régebben,hogy néztem ki,kb. mintha a mellettem lévő ott se lenne.Időt nem pocsékolok arra hogy a múlton elderengjek.Emlék emlék,de ha valakivel együtt lennék,zárja el valahova,nem érdekel,én nem vagyok kíváncsi rá.Aki meg annyira meg annyira nem tud exektől kapott emlékektől megszabadulni,az valahol nem zárta le a dolgot 100%-ban.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2018. aug. 19. 09:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, mindenki kapott zöldet, hiszen nincs rossz válasz, max eltérő. ;)

# 4/9Időpont 2018. aug. 19. 11:37 Privát üzenet
Kidobom

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2018. aug. 19. 11:46 Privát üzenet
Red Vixen nevű felhasználó válasza:

Elteszem. Én ilyen egy két évente emlék átnézegetős vagyom.

A válaszíró 39%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2018. aug. 19. 12:08 Privát üzenet
Minden fényképem és levelem, cetli amit nekem írt meg van.Még azok a fényképek is amiket nálam hagyott megőrzésre.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2018. aug. 19. 12:23 Privát üzenet

Kidobtam.

Épp eléggé megbántott a hazugságaival, hogy ezek után akár képen is akarjam látni... felejtős.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2018. aug. 19. 17:20 Privát üzenet
Eltenni egy dobozba, majd kidobni.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 2018. aug. 19. 19:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kilépés egy hosszú kapcsolatból?
Szakítottunk egy hosszú kapcsolat után de nem tudom mi lesz tovább?
Aki elvált egy hosszú kapcsolat után, mi kellett ahhoz hogy rájöjjön, hogy ez már régóta nem müködik. Mennyi időt pocsékoltatok még el az életetekből?
Hosszabb ideje ellepte a gondolataimat, hogy el kell hagynom a párom. De mivel hosszú és komoly kapcsolat a miénk, nagyon nehezen megy. Ezért titeket, ismeretleneket kérdezlek:...
Lassan fél éve szakítottunk a barátnőmmel egy elég hosszú kapcsolat után és az életem azóta romokban hever. Ilyenkor mi a fenét lehet csinálni?
Normális, hogy kevés egy hosszú kapcsolatban a vonzalom? Illetve vissza lehet hozni? ÉS ilyenkor véget kéne-e vetni, ha amúgy minden másban jó? Vagy érdemes együtt maradni egy jó...

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!