Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Komoly, hosszú élettársi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly, hosszú élettársi kapcsolat után elteszitek a közös emlékeket, fotókat vagy kidobjátok?

Figyelt kérdés

Nem azt akarom, hogy más mondja meg helyettem, hogy mit tegyek. A kérdés csak arról szól, hogy ki hogy csinálta, ha megszakadt 10-15 éves, netán hosszabb kapcsolata, ahol gyerek nem lett, de a két ember huzamos ideig része volt egymás életének. Sok közös útiemlék, rengeteg fénykép régebbről papír alapú, illetve nagy digitális állomány is. A kapcsolat maga évekkel ezelőtt lezárult, nincsenek sem harag már, sem visszasóvárgás.

Kérek mindenkit, hogy a kérdésre válaszoljatok. Köszi.



2018. aug. 19. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elteszem. Az életem része volt, egy időszak. Ha túl sok van, akkor szelektálok. De pl a férjem hozta az előző párjától kapott tárgyakat a lakásunkba. Mivel illettek oda, engem nem zavart, azok az ő emlékei.
2018. aug. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bár nincs még egyéve,de van pár dolog amit megőriztem.Tovább léptem,de a múltam része amit nem akarok kitörölni.Nincs se harag se visszavágyás.
2018. aug. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem teszek el semmit.Sokszor félreraktam,mert tetszett,de akárhogy is,mindig az adott illető jutott eszembe,előbb-utóbb kiszelektáltam a lakásból.Nem igazán szeretek emlékezni olyasmire,ami már elmúlt.Van 2 régebbi laptopom,azokon vannak képek,de ha nagyon ritkán bekapcsolom,max. a képeken annyit nézek,milyen voltam régebben,hogy néztem ki,kb. mintha a mellettem lévő ott se lenne.Időt nem pocsékolok arra hogy a múlton elderengjek.Emlék emlék,de ha valakivel együtt lennék,zárja el valahova,nem érdekel,én nem vagyok kíváncsi rá.Aki meg annyira meg annyira nem tud exektől kapott emlékektől megszabadulni,az valahol nem zárta le a dolgot 100%-ban.
2018. aug. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenki kapott zöldet, hiszen nincs rossz válasz, max eltérő. ;)
2018. aug. 19. 11:37
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Kidobom
2018. aug. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elteszem. Én ilyen egy két évente emlék átnézegetős vagyom.
2018. aug. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Minden fényképem és levelem, cetli amit nekem írt meg van.Még azok a fényképek is amiket nálam hagyott megőrzésre.
2018. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kidobtam.


Épp eléggé megbántott a hazugságaival, hogy ezek után akár képen is akarjam látni... felejtős.

2018. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eltenni egy dobozba, majd kidobni.
2018. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!