Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van most ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van most ez?

Figyelt kérdés
Mikor benne voltam egy kapcsolatban, úgy éreztem nem nekem való ez az ember, idegesitett,sokat is panaszkodtam róla. De nem szakitottam, ő tette meg. Most nagyon rosszul érzem magam,úgy érzem nem becsültem eléggé,és nem szerettem úgy,ahogy kellett volna. Most érzem azt, hogy végre tudnám,amikor már késő. Most érzem azt,hogy ugyanolyan szerelmes vagyok bele,mint az elején.
2018. aug. 21. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Előfordul az ilyen. Legközelebb majd okosabb leszel
2018. aug. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert egyedül vagy és rájöttél, hogy az az ember szeretett téged mindenki közül a legjobban, mig te össze vissza rohangásztál más emberek után a szexért és egyéb dolgokért, akik mindent adtak, csak éppen a leglényegesebbet nem: őszinte tiszta szeretet.
2018. aug. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne késő?

A kapcsolatokat helyre lehet tenni, csak szépen le kell nyelni a büszkeséget

2018. aug. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez csak az első pánikroham. Ilyenkor minden megszépül. Ha visszakerülnél pár hét/hónap múlva ugyanúgy előjönnének a problémák.
2018. aug. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Általában így működik a dolog. Akkor jövünk rá hogy mink volt amikor már nincs. A hiánya nagyon tud fájni, de majd pótolja más. Akkor kell megbecsülni az embereket amíg velünk vannak.

Mondd el neki mit érzel, próbáld meg helyrehozni ha még nem késő.

2018. aug. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tanulsz belole de most még fàjni fog egy darabig .Nàlam ez ugy volt hogy nem jàrtunk de halàlosan szerettem de nem tettem soha lépéseket ő vàrt ràm de hiàba mikor meglàttam hogy màssal van akkor jöttem rà hogy mit veszitettem.kb2évbe telt mire helyre rázodtam és elfogadtam a helyzetet .
2018. aug. 23. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!