Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak, ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nagyon rosszul vagyok a szakítás után?

Figyelt kérdés
Jelenleg valami panikroham szerűségsem van. Tudom, hogy idővel jobb lesz, de ezt, hogy vészeljem át? Megy a hasam, nagyon hányingerem van, nem bírok enni,de ettől is rosszul vagyok már. Félek, hogy dolgozni se fogok tudni így. Ha megkeresném megnyugodnék, de tudom, hogy hosszutavon csak jobb lehet ha nem teszem. Vegyek be nyugtatót vagy mit csináljak? A fizikai része aggaszt most nagyon, mert hiába mondom, hogy kibirom és majd jobb lesz, ha nem bírok felkelni az ágybol meg osszeesek.
2018. aug. 21. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ezen túl kell esned. Az idő majd segít.


Foglald addig le magad.

2018. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy hogy csináljam..Lassan dolgozni kéne indulnom és akarok menni, mert egyáltalán nem jobb ha itthon ülök, sőt..próbálok aludni, de az se megy. Viszont nem tudom, hogy el merjek-e indulni,mert tegnap óta nem ettem. Félek az ajulastol és a hányástól is. Tényleg brutális a hányinger.
2018. aug. 21. 12:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Aludj amennyit csak tudsz.1-2 nap és könnyebb lesz. Muszáj hogy teljesen kikapcsolj.
2018. aug. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pasi vagy csaj vagy?
2018. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Próbálok tényleg, de nem megy az alvás.. Tényleg csak 1-2 nap? Jó persze tudom, hogy utána is nagyon nehéz lesz sokáig, csak ennek a fizikai rosszulletnek legyen vége.. vagy legalább enyhuljon...
2018. aug. 21. 12:59
 6/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, de szerintem ez nem mérvadó. Inkább szemelyiségfüggő.
2018. aug. 21. 13:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Hagyd hogy teljes egeszeben atjarjon a fajdalom!!!! Fekudj, sirj, aludj...


Utanna könnyebb lesz

2018. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!