Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha már ennyire bizonytalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már ennyire bizonytalan bennem, jobb lenne ha elköltöznék?

Figyelt kérdés
Barátom fél éve bizonytalan a kapcsolatban, úgy érzi megváltozott valami, azt mondja nem szeretne házasságot velem, sem gyereket, úgy érzi nem illünk össze, és szerinte emiatt sok a veszekedés. Ez alatt a fél év alatt mióta ezt tudom, nem volt különösebb vitánk, próbáltuk helyrehozni, próbáltam elérni hogy hátha újra megszeret. De én úgy érzem egyre csak távolodik tőlem. Pár napja rákérdeztem mit gondol most a kapcsolatunkról. De csak azt hajtogatta hogy nem tudja, mit mondhatna erre, és terelte a témát. Kérdeztem hogy hogy érzi, az lenne jobb ha folytatnánk mert van remény, vagy ha elköltöznék és minden kapcsolatot megszakítanánk. Erre azt válaszolta hogy jó kérdés, nem tudja megmondani mi lenne jobb. Itt már nem kérdeztem semmit, olyan volt mint egy utolsó csepp a pohárban, elvette a maradék reményt is bennem. Ha így áll hozzá akkor már tényleg nincs értelme? Hogyan legyek elég erős egy új élet kezdéséhez? Csak állok a lakásban mikor nincs itt, és jönnek az emlékek, és a szép közös jövő amit régen ígért, hogy ebben a lakásban leszünk egyszer család. És most széthullott minden. Tudom volt fél évem megemészteni, hogy nem szeret már, de az emberben ott marad a remény, hiszen együtt éltünk azóta is, ugyanolyanok voltak a mindennapok, elmentünk nyaralni. A legrosszabb, hogy nincs oka annak hogy nem szeret, nem csináltam semmit ami ezt kiválthatta. Egyszerűen nem megy neki már, pedig úgy kezdtük ezt a kapcsolatot hogy megtaláltuk az igazit. Én úgy érzem soha többet nem tudom elhinni egy férfinek hogy szeret, egyáltalán hogy szerethető vagyok bárkinek is.
2018. aug. 21. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennek vége. Lépj.
2018. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
84%
Már régen el kellett volna menned. Te is tudod. Csak kényelmes vagy. Benne a készben.
2018. aug. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt ne erőltetesd tovább, nem szeret, te pedig csak az emlékekbe kapaszkodsz, de az már a múlt. Most is szerethető vagy, csak nem általa. Kezdj új életet.
2018. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

"azt mondja nem szeretne házasságot velem, sem gyereket, úgy érzi nem illünk össze"

Több hónapja így gondolja. Ennek annyi. Minél előbb szakítasz, annál jobb.

2018. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
94%

Lépj ki minél előbb a kapcsolatból! És ne aggódj azon mi lesz ezután:) talán jobb lenne vele maradni úgy hogy nincs minden rendben köztetek? És nem vagy boldog?

Rövid az élet ahhoz hogy rossz ember mellett éljük le! Sok sikert.

2018. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de ennek vége. Lehet húzni, halasztani, csak semmi értelme, csak te szenvedsz tovább.

Nem nagyon értem a részéről, hogyha ennyire semmilyen módon áll már ehhez a kapcsolathoz, akkor miért nem szakít. Ok, adott még neki esélyt fél évvel ezelőtt, de ha ennyire menthetetlen, akkor miért húz téged tovább?

Na mindegy. Szerintem is az lenne a legjobb, ha összeszednéd minden lelkierőd, és te lépnél ki belőle. Hidd el szerethetö vagy, és meg is fogod találni a megfelelő párt.

2018. aug. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!