Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Segítség, ki akarok vele békülni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, ki akarok vele békülni?

Figyelt kérdés

1 évig együtt voltam a párommal, akivel minden rendben volt szinte egész kapcsolat alatt.


Hibát követtem el, mert engedtem hogy közénk furakodjon egy lány. Kicsit úgy érzem magam mint az óvisok.


Én nem tudtam korábban milyen egy igazi "női" hiszti mert sose volt előtte párom,és mindig sértésnek vettem ha valamit szépen elmondott.


Egyre rondábban kezdtem vele én is beszélni, volt hogy napokig duzzogtam neki. Szándékosan nem kerestem. Ha feleltem, szűkszavúan majd a végén elegem lett.


A hétvégén egy rendezvényen összefutottunk. Hivatalosan nem szakítottunk. Amúgy számíthattam volna a párom is ott lesz mert a kistestvérét lehozza körhintázni.


Velem beszélgetett a lány aki miatt összevesztünk.

Én nem tudom mikor érkezett meg, vagy a lány látta -e a párom de egyik percben nekem esett én pedig visszacsókoltam.


Megláttam a barátnőm, és utána akartam menni de amikor megfogtam olyan pofont kaptam tőle hogy nem győztem lesni. Soha se ütött meg. Azt mondta hallani se akar rólam. Tudom szeret. Könnyes volt a szeme hiába mutatja ő erős.


Lezártam a lánnyal a kavarást. Az a csók volt az egyetlen érintkezés. Elmentem a volt barátnőmékhez de elhajtott. Az ajtót is rám csukta.


Mit tegyek?

23/F


2018. aug. 21. 13:52
 1/8 anonim válasza:
96%
Semmit. Hagyd tovább lépni. Nyilván könnyes lesz a szeme mert gondolom nem olyan rég történtek ezek a dolgok. De ha te még szereted és tiszteletben tartod az érzéseit akkor békén hagyod...
2018. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Esélyed sincs. Felejtsd el.
2018. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Hagyd békén, azt tedd.

Mit akarsz tőle ezek után? Ha játszani akarsz, arra ott a farkad.

2018. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Ne keresd többet, tartsd tiszteletben a kérését,ha már az érzelmeit nem sikerült..
2018. aug. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Semmit, ennek a kapcsolatnak vége.
2018. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%

Akkor most már tudod milyen a női hiszti, lásd pár sorral feljebb, olvasható néhány példánytól egypár, kb a bszatlanság sugárzik még a légzésükből is. :D

Én visszaadtam volna neki a pofont, pofozgassa az öreganyját. De olyat, hogy menet tekeredik a nyakára.

2018. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te mekkora bánat vagy
2018. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégsem volt olyan erős és stabil a kapcsolatotok mivel hagytad hogy egy kis szuka elvegye az eszedet .Ha eddig nem működött akkor ezutàn sem fog .Ha most sem voltàl olyan erős hogy levakard a csajt persze nem ezt látta az exed akkor később is közétek furakodhat .Hagyd mindkettő csajt és keress olyat akit nem fogsz igy megalàzni .Tanultál belőle ennyi.
2018. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!