Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mindent dobjak ki ami rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent dobjak ki ami rá emlékeztet?

Figyelt kérdés

23éves vagyok és szakítottam a barátommal. 2évig voltunk úgymond együtt. Se veled se nélküled kapcsolat volt köztünk. Talán több időt töltöttünk külön mint együtt. Nagyon szerettem de nagyon sokat ártott nekem. Átvert ,becsapott ,ígérgetett stb. Az utóbbi időben szerencsére végetért a rózsaszín felhő korszak és a 20. szakítás után most ezzel tényleg vége és nagyon fáj pedig már 1hónapja ennek. Minden nap gondolok rá. De el szeretném felejteni őt vagy legalábbis kevesebbet gondolni rá. És úgy tudom hogy könnyebb a "felejtés" ha mindent kidobunk ami rá emlékeztet.

Most rossz vissza nézni a közös képeinket ,élményeinket. Szeretnék róla legalább egy képet megtartani de nemtudom jó ötlet-e, hiszen mégis az életem része volt bár nagyon megbántott.

Mit javasoltok ? Dobjak ki mindent ami rá emlékeztet és töröljem facebookrol,instagramrol vagy később megbánhatom?


2018. aug. 21. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A fényképeket, és a személyes levelekhez, cetlikhez ne nyúlj, csak rakd el, az a te egyedi emléked, a netről meg szedj le mindent..
2018. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Az egyik veszekedésünk után a tárgyi dolgokat kidobtam mert rájuk se tudtam nézni mindössze a képek vannak már meg kettő ajándék amit kaptam de azt még a házból is elvittem nagymamámhoz.

Igazából a képekkel nemtudom hogy mit kezdjek.

2018. aug. 21. 15:43
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor dobj ki mindent amikor már ránézel a tárgyra és semmit nem vált ki belőled.
2018. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Én mindig MINDEN közös dolgok kihajítok. Emaileket, üzeneteket, képeket, tárgyakat, ajándékokat. Ez a legtutibb módszer, higgyétek el. Semmim nincs, ami bármelyik exemre emlékeztetne, még a volt feleségemről sincs egyetlen képem sem. Ha valaminek vége, akkor vége, teljesen fölösleges őrizgetni és időről időre nosztalgikusan nézegeti dolgokat, amik feltépheti a sebeket. Sokkal könnyebb így tovább lépni. Ez a módszer olyan mint a Sudocrem...
2018. aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4 ebben igazad lehet. Semmi értelme 5 év múlva vissza emlékezni arra hogy egy idióta többször bátott meg mint kedves volt velem. Megfogadom a tanácsodat. Köszönöm!
2018. aug. 21. 15:51
 6/14 anonim ***** válasza:
5 meg fogod bánni:) Nem jó a döntésed. Idős korodra mit fogsz nézegetni? ha nem az emlékeidet...
2018. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Már késő... mindent töröltem. Képeket, facebookon,instagramról, telefonszámát letiltottam és töröltem. Az emlékeken kívül már semmim sincs róla csak az a 2 ajándék a nagyinál de kidobom azt is. Aminek vége annak vége ez igaz. Nagyon megbántott nem is kellene rá emlékeznem még annyit sem érdemel meg.
2018. aug. 21. 16:24
 8/14 A kérdező kommentje:
De nagyon köszönöm a tanácsokat!
2018. aug. 21. 16:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Az agyadat is kidobod? A fejedbol nem torolheted ki.
2018. aug. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tudom. Épp ezért elég róla ennyi emlék ami a fejemben van. Idővel talán elfelejtem.
2018. aug. 21. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!