Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszavásárolnátok a jegygyűrűt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszavásárolnátok a jegygyűrűt?

Figyelt kérdés

Fél évvel ezelőtt lett vége a kapcsolatomnak (én szakítottam). A jegygyűrűt exem visszakérte. Nem tudom mit kezd vele, sajnáltam nagyon a gyűrűt, mert én választottam, nem hagyományos jegygyűrű fazon volt, hanem ilyesmi:

[link]


Nem váltunk el haraggal, neki már új párja is lett. Nincs már érzelmi értéke, de nagyon kedves volt számomra ez a gyűrű, tökéletesen passzolt az ujjamra, se túl széles nem volt, se kiálló kövek nem voltak benne. Keresgéltem azóta sok helyen hasonlót, de sajnos sehol sem találtam ( pl. amit belinkeltem az sincs a méretembe :( Szeretném visszavásárolni tőle a gyűrűt, vagy ha beadta a zaciba, akkor kiváltani.



2018. aug. 21. 18:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Nyeld le a dolgot.

De amúgy bármelyik ékszerboltban legyártják kb...

2018. aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem tökmind1, hogy mi visszavásárolnánk e?!


Ez a lényeg, hogy te vissza akarod e vásárolni, ha igen, vedd meg!

2018. aug. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Az érzelmi okok miatt sem - hiszen egy nem működő kapcsolatra emlékeztetne - de főleg azért, mert megalázónak éreznék ilyet kérni. Azt hihetné, hogy még mindig szerelmes vagy belé, és azért kell a gyűrű. Meg hát lehet, az új csajt akarja eljegyezni vele, bár ez elég szánalmas húzás lenne tőle :D
2018. aug. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi! :) én is gondolkodtam már ezen. Vagy keresek egy ügyes ékszerészt, aki tud méretet állítani. Mert amit belinkeltem az szinte ugyanilyen csak pont akkora nincs, amekkora nekem kellene :(
2018. aug. 21. 18:57
 5/16 anonim ***** válasza:
28%

Általában nem tartják meg a jegygyűrűt a nők, természetes, hogy vissza adják. Bunkósság lenne a részedről vissza kérni, mert neked tetszik. Neked lehet, hogy nincs érzelmi értéke, a volt párod részéről valószínűleg volt.

Különben is, ha párod lesz, mit szólna hozzá, hogy te az eljegyzési gyűrűddel az ujjadon flangálsz fel-alá a világban, amit egy másik pasitól kaptál?

2018. aug. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De amúgy ez nekem is megfordult a fejembe, hogy az új barátnőnek akarja adni :D
2018. aug. 21. 18:58
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

Miért hordanál egy jegy gyűrűt,amit attól kaptál akivel szétmentetek?

Én visszakaptam,neten eladtam...de gáz valaki használt gyűrűt vett a barátnőjének.

2018. aug. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat! :) Ékszerészre eddig én hülye nem is gondoltam, úgyhogy szerintem most valami jó ékszerészt fogok keresni. Közbe beszéltem Faceen exemmel, állítólag a kocsijába volt a gyűrű a kesztyűtartóba, a kocsiját meg feltörték és a gyűrűt is elvitték...
2018. aug. 21. 19:32
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem úgy kamu ahogy van... éppen most törték fel a kocsiját és pont most mikor neked kellene, nincs meg.

Egyszerűen csak nem akarja visszaadni neked és kész. De igaza is van.

2018. aug. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem ingyen kértem volna, az is okés lett volna nekem, hogy zaciba adja, a zálogcédulát pedig megveszem tőle. De készíttetek ékszerésszel.
2018. aug. 21. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!