Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utáni sokkos állapot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni sokkos állapot meddig tart?

Figyelt kérdés
Úgy érzem mintha kileptem volna a testemből, mintha nem is én lennék, rettegek, barmit teszek nem segít. Szanalmasan viselkedek, csak jön a hülyeség. Nem bírom leallitani magam. Nem tudom, hogy letiltsam vagy ne mert mindkettotol ideges leszek. Hiaba dolgozok és vagyok egész nap barátokkal. Az se segít. Semmi. Közben meg úgy csinálni mintha jól lennék...tudom,hogy majd jobb lesz, de hogyan? Nekem ez az első. Napról napra könnyebb lesz? Vagy azt érzem majd egyszercsak, hogy már nem fáj ennyire? Mennyi idő kb ez a hatalmas sokk? Mert tudom, hogy a teljes gyógyulás évekig is eltarthat.
2018. aug. 22. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem egyénfüggő. Nálam a konkrét sokk 1 hét volt. Utána szép lassan jött a többi. A harag, a düh, a szomorúság, de a sokk 1 hét volt.
2018. aug. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem legutoljára fél évig tartott az elviselhetetlen állapot, utána még fél évig már valamivel jobb volt, most, hogy már eltetl 2 év már mondhatom hogy 90%-ban túl vagyok rajta. De én extrém eset voltam, nyugi. 21/f
2018. aug. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon fáj, és nagy a csalódás, akkor a java jó pár napig éles lesz. Aztán, ahogy írod is, napról napra könnyebb lesz, le fogsz higgadni. Kinek kevesebb, kinek több idő kell a gyógyuláshoz. Nekem volt, amikor két évem ment rá. De túl vagyok rajta. Gondolj arra, elmúlik ez is, és csak arra koncentrálj, hogy jobb lesz, és igyekezz nem beleragadni az önsajnalatba. Persze add meg magadnak, hogy igenis levert és szomorú légy, csak szabj határokat.
2018. aug. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kicsit megnyugtat, hogy vége lesz. Ez a sokk a legrosszabb, mert ijesztő is. Annyira nem vagyok önmagam. Remélem csak pár hét maximum es kicsit visszakapom önmagam.

Mi a jobb ha letiltom vagy ha hagyom? Az a baj, hogy a tiltást is fel lehet oldani. Igazából ha akarom úgyis nézem ha nem akkor meg nem. Ha írok neki és hisztizek stb. Azzal lassitok a folyamaton, igaz? Azon kívül hogy amúgy is szánalmas...

Amúgy nagyon osszevesztunk és én időt kértem, de aztán lehiggadtam és atgondoltam és megkerestem de azt mondta hogy ha időt kértem akkor most már Legyen idő mert mostanában sokat veszekedtunk és már elege van. Látja, hogy milyen gyenge vagyok most és leszar, pedig még pár napja ő sírt hogy nem tud nélkülem élni... Már nem érdeklem szerintetek vagy csak tudja hogy biztonsagban van mert látja mennyire kivagyok és azért ilyen? Lehet, hogy megkeres ha leszakadok róla?

2018. aug. 22. 00:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok Írd le egy levélben a gondolataid, érzéseid, mindent, ami benned van! Csak ne küldd el neki. Ez nekem sokat segített!
2018. aug. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tegnap volt egy éve, hogy a barátom szakított velem. Még most sem vagyok teljesen rendben, bár szerencsére a vonzódás és az iránra érzett érzelmek már múlófélben vannak. Nekem szerintem még 1 év kelleni fog. Kívánom, hogy neked a töredéke kelljen csak a továbblépéshez.
2018. aug. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez még ilyen gimis szerelem?
2018. aug. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb 1év az első szerelmem megcsalt ez volt egy 8hómnapos kapcsolat .Most 3éves kapcsolat után kb 1hónap de még sztem kell idő .
2018. aug. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Sajnálom, hogy ez történt veled!

Szörnyű érzés, a sokkos állapot elmúlik, felváltja valami más.


Nekem 2 hónapja ért véget a 7 éves kapcsolatom. 1 hónapig sírtam, gombóc volt a torkomban, fájt a mellkasom, alig ettem. Hagytam, hogy teljesen átjárjon a fájdalom. Most már enyhébbek ezek.

26/l

2018. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!