Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha te költöztél el szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te költöztél el szakítás után a közös otthonból, milyenek voltak az első hónapok egyedül?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy csak albérlet volt, vagy a párodé, vagy akár közös tulajdonú lakás. Inkább érzelmileg érdekel. Hová költöztetek, volt társaságotok, vagy egyedül éltetek tovább a szakítás után? Egyszerre elvittétek minden holmitokat? Milyenek voltak az első idők így, hogy nemcsak a legfontosabb embert veszitettétek el, hanem egyszerre a megszokott otthonotokat is?
2018. aug. 22. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Közös albiból költöztem ki. Barátnőmékhez költöztem, 5-en voltunk lányok egy hattttalmas albérletben a Corvinnál. Jó volt, mert lefoglaltak, volt társaságom, szerintem sokat segítettek, hogy túllendüljek a szakításon.



29n

2018. aug. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nehéz.Lelkileg. Nagyon nehéz volt. Kóvályogtam az uj lakásba, és nem találtam a helyem. Rengeteget melóztam, hogy azzal teljesen letompítsam magam, és már csak hazaesni legyen erőm.


Nehéz, ember-próbáló időszak volt.


És nálad kérdező?

2018. aug. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2+ Egyedül voltam de nem az otthonom volt, pedig papíriliag igen:) Az élet tud furcsa dolgokat produkálni.
2018. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3+Hamar tovább is adtam rajta
2018. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A lánynál éltem, teljesen odaköltöztem. Ott adtam le a pénzt. Egy iskolába jártunk.


A szakításkor először jött az apátia, majd a kudarc keserű íze akart minduntalan visszatérni a szájpadlásom tetejére.


A ruháimat, a személyes tárgyaimat egyszerre vittem magammal. Volt amit ott hagytam neki, volt amire ezt mondta, neki sem kell.

Újra haza, szülőkhöz. Hiányzott a barátnőm háza és a benne élő illatok, személyek és minden egyéb, ami azzal járt, még a kert végéből a kutya is.


Nem voltam elég felnőtt ahhoz, hogy a helyén kezeljem a körülöttem zajló eseményeket.


Akkor még azt hittem, hogy nem fogok tudni kijönni belőle. Az elme azonban örök és ragyogó, végtére is a seb beforrott... Megmaradtak a régi barátok és lettek újak is. Új hobbit is találtam.


Ma már egészen másképp tekintek erre. Az idő és a lelki fejlődés segített. Sőt. Azt kell mondjam, maga a szakítás és az utána abban eltöltött időszak segített a legtöbbet érlelődni. Sokat köszönhetek annak a személynek és a vele egy tető alatt eltöltött időnek, ezt azonban csak utólag voltam képes értékelni.

2018. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szarok, de filmeket néztem, olvastam, írtam, és elvoltam a kis világomban :)
2018. aug. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eszméletlen jó, hiába a ház, és a helyből adódó ezernyi csoda. Örültem, hogy e szakasz jön, és sokkal jobb volt, mint mikor le voltam foglalva a barátnő betegségeinek kezelésével. Bár azt is élveztem, rossz volt szenvedni látni, mikor örvénybe rántotta magát.
2018. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megkönnyebbülés volt.Másik albérletbe költöztem és voltak lakótársak is.Feltaláltam magam,nyilván ugy éltem mint előtte: munka,hobby szórakozás,ide oda menés csak nem volt bnőm,hanem barátokkal,haverokkal.Azért hozzá tenném,hogy az albi ahol laktunk nem volt az otthonom,nem éreztem annak szóval túl nagy kötődés nem volt.Illetve bnőmből már egy ideje együttélés alatt kiszerettem,nyilván ezért is lett vége.Szóval rám nem igaz,hogy két fontos dolgot is elveszítettem volna.Nagyon könnyen ment az egész,pár hónapon belül megismerkedtem valaki mással,akit kesőbb el us vettem.
2018. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!