Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Véleményeket szeretnék kérni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zed345 kérdése:

Véleményeket szeretnék kérni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 2 évet voltunk eggyütt, amiből született egy csodálatos kisfiú is,aki már 4 hónapos.Sajnos ő úgy döntött,hogy szakít velem , elég sok volt a veszekedés köztünk , és beismerem a saját hibáimat vele ellenétbe.Tudom felelőtlenség volt rossz párkapcsolatba ilyen hamar gyereket csinálni ,de probaltam hozza nőni a feladathoz, de nem értékelte.Úgy állapodtunk meg,hogy kettő naponta hozom a picit ,4 óra hosszára, ami nyilván korrekt , de ki tudja meddig tartja magát ehez .3 hónapja mentünk szét , és 3 hónapja küzdök érte ,hogy megmentsem a családomat ,mert nagyon szeretem őket , és velük szeretnék lenni.Támogatom őket igyis mindenbe , és egy nap nem telt el úgy ,hogy nem beszéltünk volna. És őis azt mondja ,hogy szeret , de belátta ,hogy ez nem ment . Én ezt nagyon nehezen viselem és , úgyérzem hogy meg szeretném menteni ,velük lenni , de ő hajthatatlan. Amikor úgy vagyok hogy nem közeledek felé,ő tesz lépéseket , aztán mikor meg indulok felé, ismét hárít.

Úgy érzem nem tudom magam túltenni ezen a helyzeten , és borzasztoan hiányzik meg mindig.Rettentően féltékeny , a napokba éjszaka felhívott hogy itthon -e vagyok nem-e mással. Az igazság közé tartozik ,hogy a lány szülei rettentő rosszindulatúak, és végig a kapcsolat ellen voltak , és az exem eléggé befolyásolható, és fontosak neki a szülei és a testvérei.



2018. aug. 22. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
gyere elveszlek
2018. aug. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt már ott elrontottátok, hogy gyerekszerepben vállaltatok gyereket. Gondolom úgy éltetek a szüleinél, mint két gyerek. Ilyenkor az szokott lenni, hogy az újdonsült apukának esélye sincs felnőni a feladathoz, mert a szülők átveszik a szerepét. Még abba se lesz beleszólása, hogy a cumi meddig legyen a gyerek szájában.

Apává lenni csak úgy lehet, ha nem veszik át a szerepedet, márpedig ösztönösen félrevonultál gondolom, amikor nálad tapasztaltabbak gondoskodtak a babáról.


De nem akarlak felmenteni. Ok nélkül nem szakít egy 4 hós kisbaba anyukája. Nektek talán akkor lenne esélyetek, ha hajlandóak lennétek felnőni és külön költözni. De a párodnak jó és kényelmes a gyerekszerep, a szüleitől megkapja a biztonságot, te pedig nem tartasz még ott, hogy elhiggye neked, hogy melletted biztonságban lenne.

Láttam ilyen kapcsolatot tönkremenni. A fiú pedig villanyszerelő volt, remek szakmával, mindene meg volt ahhoz, hogy önálló életet éljen és bizonyítson. De csak tengődtek az albérletben, egyszerűbb volt visszamenekülni a szülőkhöz. Aztán jött a baba...Apukának esélye se volt két nővel szemben hozzáférkőzni a gyerekhez. A szemrehányás persze nem maradt el: nem segít a gyerek körül, nem tud vele mit kezdeni, stb...Ő meg a könnyebb utat választotta: haverok, pia...Így persze nem lehet bizonyítani.


Te is hibás vagy, de a lány szülei is.

2018. aug. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem hatsz meg. Az ismeretségi körömben vannak férfiak, akik évekig küzdöttek, hogy ujra helyre álljon a családjuk. Évekig. És ma a családjuk helyre állt. De azok egyike sem hisztizett, sem nem sajnáltatta magát, hanem belátta, hol és miben hibázott Istenhez fordult, és évekig imádkozott, és bekövetkezett az amit annyira szerettek volna. Együtt ujjá épitették a kapcsolatukat.


Az,hogy te meggondoltad magad, és hopp minden álljon vissza a régi módón, az nem működik. Évek komoly szellemi harca, mire egyáltalán felpislákol az alagút végén a fény.

Tudnának mesélni nálunk a 2-3-4-5-6-7 gyermekes emberek,javarészt férfiak, hogy miken mentek keresztűl, mikor még 1 gyermekük volt csak, és hogy kűzdöttek azért, hogy vissza kapják a feleségüket.és hányan köpködtek rájuk...

2018. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

*és hányan köpködtek rájuk, hányan próbálták rágalmazni őket, hányszor nevezték őket hazugnak, hányszor próbálták a szavahihetőségüket ...


A családért mindig meg kell kűzdeni. Azt nem adják "ajcsiba"


És az ismerőseim, mivel keresztény férfiak (ahogy a nők is) hatványozottan több csábításnak vannak a világ részéről kitéve, mint egy mezei világi embernek csábitásai vannak az életük folyamán.

2018. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A lány azt mondta ,hogy úgy érzi,hogy az utunk most kettévált, de úgyérzi,hogy egyszer majd újra összeér.

Neki sem könnyű,nyilván, de az az igazság,hogy félek hogy már más kell neki ,és más fogja nevelni a gyermekünket.

2018. aug. 22. 17:31
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

5 A szabad akaratot minden esetben kötelező megtartani.

Nem tudtad? De Isten elé járulni lehet.

2018. aug. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A helyzet egy picit bonyolultabb, elég ciki, de leírom .

Sajnos mi mikor össze jöttünk , leégett a házunk , és a gyerekkori barátomhoz tudtunk menni , aki epp akkor volt eggyutt 5 éve a barátnőjével . 18 éve ismerem, eggyütt jártunk birkózni 10 évet .

Teltek múltak a hónapok ugye , aztán terhes lett , de várnunk kelett mire kulon alberletbe eltudtunk volna menni , így ott maradtunk.

A baratomek közben szetmentek , és mi is ugye .

Ott maradtak 3 an a házban .

És az az igazsag soha nem neztem volna ki egyikükbol sem,hogy akarna a másiktól valamit , mert nekem sem fordult meg ilyen a fejemben a barátnőjével szemben .

De sajnos megtalaltam fent egy szerelmes levelet ,amibe konkretan szerelmet valottak egymásnak. Elmondtam,azt mondtak ,hogy ez csak egy felindulás volt , de mindketten tudják hogy ebből nem lehet semmi.

De én ezt nehezen akarok elhinni , és bosszant hogy ok ott , én itt .

2018. aug. 22. 17:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs meg közöttetek az összhang.Mikor te szeretnél közeledni akkor ő hátrál mikor meg o szeretne akkor meg te .Addig mig vmeikőtök nem enged nem lessz vàltozàs sem.A màsik az hogy a bnőd valószinű belezugott a baràtodba sztem nem biztos hogy csak fellàngolàs volt .
2018. aug. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amikor ők szerelmet vallottak egymásnak, mindketten túl voltak a szakításon. Szóval két egyedülálló ember egymásra talált.

Hogy te mit vétettél a barátnőd ellen, azt te tudod. De úgy tűnik, ő már lezárt magában.

2018. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet a #9-es hozzászólással.

A leírtak alapján már az is lehet, hogy a lányban már korábban megfogalmazódott érzelem a haverod iránt. Ő ezután megijedt, de mivel szeret téged úgy gondolta jobb lesz neked így nélküle, mivel mi van ha megcsal ráadásul pont a barátoddal.


Elég kacifántos de remélem érted mire gondolok.


Egyébként minél több idő telik el annál kevesebb az esély szerintem arra, hogy összejöjjetek. Persze van esély mert a gyermek összeköt és össze is fog mindig.

2018. aug. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!